Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A UPC STB helyett használható...

A UPC STB helyett használható másik Box (DVB-C)?

Figyelt kérdés
Mondjuk ez: [link]
2011. nov. 3. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, a kártya össze van párosítva az STB-vel, ha átteszed másik dobozba ott nem fog működni.
2011. nov. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Műholdas változatban én csak a kártyát vettem, fizetem és saját boxomban használom (bármelyik kártyaolvasósban működbe). Ez a Criptoworks kártyára igaz, a UPC Nagra2 kártyái már párosítva vannak a boxszal..
2011. nov. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ezek szerint csak UPC Direct-el lehet, Digivel nem. Arra viszont van ötletetek, hogy akkor miként rögzíthetnék műsorokat?

Tudom, hogy van erre Box, de ha megtelik, törölni kell, ha meg elromlik kell, akkor minden felvétel elveszik. - DVD felvevőn gondolkodom, de remélem van olyan megoldás, amivel közvetlen a gépre tudok rögzíteni.

Még egy olyan kérdés, hogy a Cryptowork kártyák műholdas vételre vannak (DVB-S), de ha kérek a UPC-től kártyát, akkor műhold vevő nélkül használhatom?

2011. nov. 3. 22:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy akarod vevő nélkül használni a kártyát? Mert anélkül leginkább söralátétnek jó. :)
2011. nov. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Tudom, hogy van erre Box, de ha megtelik, törölni kell, ha meg elromlik kell, akkor minden felvétel elveszik. -"

Ez amit írtál BÁRMELYIK eszközre igaz, még a DVD felvevőre is!

Vannak olyan műholdvevők, amelyek alkalmasak a UPC Cryptoworks kártya fogadására (eredetileg nem, szoftvercsere után igen, hatalmas irodalma van a neten), nagyon sok PC-re kötve tud műsort rögzíteni, sok SD kártyára is tud, van olyan amelyikbe winchester van, arra rögzít.

A kapható készülékek száma 20-40 körüli...

Ferguson Ariva család (ca. 5 típus)), Dreambox család (ca. 4), Opticum család (ca. 6) és még sorolhatnám sokáig.

2011. nov. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!