Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lopják a DIGI vonalunkat,...

Lopják a DIGI vonalunkat, vagy mi a frász ez? :O

Figyelt kérdés

Többen panaszkodtak, hogy hivnak minket, de sosem vagyunk elérhetőek, meg foglalt... Pedig nem. Ma barátnőm hivta volna itthonról anyukáját, de ahogy kezdte volna tárcsázni a számát, már a 0-nál elkezdett foglaltat jelezni. Aztán sikerült tárcsázni, de nem az anyukája jelentkezett be, hanem valami férfi. Mikor kérdezte ki ő, letette. Ismét hivta, ismét rácsapta. Aztán az anyukáját hivta az a valaki, ki is jelezte neki a mi számunkat. Kérdezte tőle valami ismeretlen hang, hogy Halló, pizzéria? Az anyukája meg mondta, hogy nem, én X anyukája vagyok. most ez mi?

Részletes számlát kapunk, szóval azzal nincs gond, de sok egyéb módon vissza lehet élni igy a számunkkal. Légyszi magyarázza már el valaki okos, hogy mi történik! köszönöm


2011. nov. 5. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lepődök meg az ilyeneken. A legrosszabb szolgáltató a piacon. Egyetemista koromban az albérletben ennek a cégnek előfizetői voltunk. Szinte minden hónapban voltak olyan napok, hogy nem volt netünk. Aztán kiderült, hogy miért. A házban x darab lakás volt, viszont a a digi csak olyan eszközt hozott oda, ami csak x/2 lakást tudott kiszolgálni. Egyszer csak elérte a házban lévő előfizetések száma az (x/2)+1-et. Bővíteni nem akartak, így nemes egyszerűséggel valakit kihúztak. Az betelefonált, hogy nincs net, pár nap múlva jöttek, kihúztak mást a hálózati eszközből és bedugták a panaszos ügyfelet. Ez így ment hosszú hónapokig, még rá nem jöttünk. Még ők voltak megsértődve, mikor fel mertük hozni a fogyasztóvédelmet. Nagy durcásan kicserélték az eszközt másikra. Soha többet semmit ezektől.
2011. nov. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha kihúzom a vezetéket, attól kicsöng a telefon nekem ha mobilról hivom? Mert most csörgettem és kicsörgött.
2011. nov. 5. 22:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez a Digi már nem az ami régen volt.Ma ennek a cégnek a legmodernebb a műszaki háttere.Aki bármi rosszat mond rá az nem volt még UPC ügyfél-majd akkor megtudná!

Bár az igaz hogy a technika ördöge mindig mindenhol ott van.

Lopni nem tudják mert ez nem a szokványos vonalas telefon hanem internetalapú.És bizonyára a hiba is itt lakozik a szerver keveri a kapcsolt/kapcsolási számot.Ha bejelented az ügyfélszolgálatnál központilag rá tudnak nézni egészen a te saját mediakonverteredig(ami a digitális jelet analóggá alakítja) hogy hol van porszem a gépezetben.És valószínűleg gyorsan rendbe is teszik az összekuszálódott azonosítókat hogy a szerver helyes útra terelje a hívást.

2011. nov. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!