Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A drága jobb, vagy az olcsó...

A drága jobb, vagy az olcsó sz*rabb telefont lopják el előbb?

Figyelt kérdés

Azt hittem a mai világban már az okostelefonmokra mennek a lopások.

Erre, ellopták ismerősöm régi 10 ezer forintos nokiáját.

Ami már kopott, régi vacak volt.

Ő sem értette, hogy kinek kell manapság az.


Most, melyik telefont lopnák el előbb, a régi "buta" olcsó telefont, vagy az új drága okos telefont?


2011. okt. 2. 08:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem 80ezres telómat lopták el, szerencsémre visszakerült rendőrség által és már tárgyalás folyik a kispöts ellen.
2011. okt. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Nem a telefontól, hanem az alkalomtól függ, ha van rá lehetőség, az utolsó szutyok '92-őben gyártott féltéglát is ellopják.

Vigyázni kell mindenre, mert ha leejtesz valamit, nem is koppan...

2011. okt. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%

12éves korom ota van telefonom(25vagyok) amiota értek is valemnyire hozzájuk mondjuk legyen 16 azota mindig mindig majdnem csucsmobilom volt(mindig a legjobb alatt egy kicsivel most pl htc desire s) de voltak iphonjaim is meg minden. a lényeg h valahogy nekem sose lopták el telefonom nemtudom hogy csinálják egyesek h öszevisza lopkodják tőlük. nemkell vele villogni aztán kész.


de h a kérdésre is válaszoljak aki eladásra akarja ellopni az odafigyel h csak jo telot lopjon. aki meg csak a "poén" kedvéér lopja el neki meg mind1

2011. okt. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy 10 ezres telefont már megéri ellopni. Van az a kategória, ami "a kutyának se kell", de az meg nekem se kéne :D
2011. okt. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A sz*ros gatyát is lelopják rólad, ha kap érte 20 forintot azok a mocskos...
2011. okt. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én telefonjaimat eddig egyszer se lopták el, egyszerűen vigyázni kell rá, én mindig a tököm fölött tartom a tokjában onnan pedig nehéz kilopni.
2011. okt. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

tőlem megpróbálta 1 cigánybanda , 6 an álltak körül , szerencsére elsikerült rohannom... (iphone 4)

am mindent ellopnak ami mozdítható

2011. okt. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

igaz a mondás: alkalom szüli a tolvajt.


én minden cuccomra vigyázok, sosem iszom annyit a bulikban, h védtelen legyek a támadásokkal és a lopásokkal szemben.

figyelni a kell a táskádra, zsebedre.

2011. okt. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!