Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lopják a pénzt a telefonomról?

Lopják a pénzt a telefonomról?

Figyelt kérdés
Van egy Samsung Galaxy S tipusú készülékem és mikor pénzt töltöttem a kártyájára (3500Ft-ot) 1-2 óra alatt lehúzta valami a pénzt a telefonról.Kérlek segítsetek mert tehetetlen vagyok és persze nem tudok telefonálni. Megnéztem a futó alkalmazásokat nem volt semmi és csak játékok vannak felrakva a mobilra.Légyszives segítsetek!
2011. szept. 17. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Valszeg rosszul állítottad be és állandóan feljelentkezik a netre...
2011. szept. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
internetet és a fizetős szolgáltatásokat tiltasd le a szolgáltató ügyfélszolgálatán + ugyanitt rá lehet kérdezni, mire ment el a feltöltés
2011. szept. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A telefonról nem lehet pénzt lopni.


Ami nálad történik, egyszerűen az "okostelefon-kór" vagyis van valamilyen programod, ami frissíti magát neten, vagy netre csatlakozik, vagy adatot szed le onnan. Ha nincs netes csomagod, akkor pár óra bőven elég a kártya lefogyasztásához.

2011. szept. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3G-zett egyet a mobil. Tiltsd le a beállításokban a 3G-t és a mobilnetet. Aztán marketről leszedni az APN droidot és tessék használni.
2011. szept. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mi az az APN droid?
2011. szept. 17. 17:07
 6/10 A kérdező kommentje:
Légyszives írjátok le hogy pontosan hol tudom letiltani mert már rengeteg helyen megnéztem és nincs ilyesmi ( ami van internettel vagy ilyesmivel kapcsolatos beállítás azok le vannak tiltva )
2011. szept. 17. 17:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Az APN droid, ApnOnOff stb olyan programok, melyekkel le lehet tiltani a mobilnet és 3G használatot a mobilon. Tehát csak hívás és sms meg wifi fog működni. Igy nem tudja semmilyen progrsm elnezezgetni a pénzed. (a google alkalmazások meg sok program folyamat szinkronizálni akarják magukat és ehhez automatikusan felcsatlakoznak a netre, amit nem is veszel észre csak miután leüríti az egyenleged)
2011. szept. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

APNDroid,APN On/Off widget

kiteszed valamelyik widgetét a képernyőre és ha piros,akkor nem tudd 3G-re kapcsolódni,ha meg zöld,akkor csak nyomd meg

2011. szept. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 bp1985 ***** válasza:
Mielőtt megvetted, olvastál róla? Okostelefon netet használ mindenhez.
2011. szept. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget,megvan az alkalmazás remélem segíteni fog!
2011. szept. 17. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!