Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A laptomomat szeretném az...

A laptomomat szeretném az USÁban használni, milyen átalakító kell hozzá?

Figyelt kérdés

Más ott a konnektorszabvány és úgy tudom az áramerősség is. Milyen átalakító kell ehhez és hol tudnám megszerezni?

Remélem tud valaki segíteni!

Nagyon köszönöm!


2011. nov. 21. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
2011. nov. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
2011. nov. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

EU TO US Adapter


Célszerűbb ha olyan elosztót veszel amin van földelés és amerikai bementi kábellel rendelkezik és tudsz bele dugni európai dugaljokat. Nekem egy csomó ilyenem van itthon mivel keresztapám fél évig volt kint és egy táskányi ilyet hozott haza, amiket el is adtam.

2011. nov. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a töltőd 100-240V (ami valószínű), akkor kinn is lehet átalakítót kapni, én ugyan vittem is, de Mexicóban is vettem egyet úgy ca. 600Ft.-ért.
2011. nov. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Igen azt hiszem mégjobb volna egy olyan hosszabbító (mondjuk legalább 4 európai dugóval), aminek amerikai szabványú csatlakozója van és át is alakítja a feszültséget egyben. Ha ilyen linketek volna valamilyen áruházhoz, azt nagyon megköszönném!

2011. nov. 21. 10:34
 6/7 anonim ***** válasza:

A feszültség átalakítás az már macerás.

Eltérően működnek a kis és a nagy teljesítményű készülékek.

A laptop meg a mobiltöltő az működik nélküle is, más elektromos cuccot meg ne vigyél, inkább vegyél ott.

2011. nov. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Üdvözlet!


Én dolgoztam az USAban a céges laptopommal ( HP gyártmány) Ami neked kell, az egy aljzat átalakító amit pl a Media Marktban, Saturnban tudsz vásárolni. Nézd a laptopod töltőjét. Az én töltőm olyan amit 110V-ról is simán működik, tehát egyáltalán nem probléma a 110V 60Hz.

2011. nov. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!