Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Páromnak karácsonyra CASIO...

Páromnak karácsonyra CASIO karórát venni? Milyet, és honnan?

Figyelt kérdés
Gondoltam meglepem egy karórával,31 éves férfi,tetszenek neki a Casio Edifice órák.Kb.20.000 forintom van rá.Honnan érdemes rendelni a net-ről?Van olyan fajta ami nagyon tartós és jól néz ki ilyen összegért?

2011. dec. 8. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Bátor vagy. Netről ilyet ne ha lehet.
2011. dec. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezek közül már mind tartós. Nekem csak egy 12 ezres Edifice van, de már ez is jó, az üvegre vigyázni kell, mert karcolódik, de a tok még mindig szép (nem kopik, mint az 5-6 ezresek).
2011. dec. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 komasa válasza:

[link]


Hirtelen ezeket találtam, és nem sok van 20e körül.


ÓÓÓÓÓ Találtam egy egész jó árút is:

[link]


És itt van jó pár ilyen óra 20e körül!

[link]


Ezek közül szerintem mindegyik tartós, és jól is néznek ki.

Jó válogatást! Biztosan örülni fog! Én is örülnék egy ilyen órának! :)

2011. dec. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak személyesen vásárolj ilyet boltban és ha lehet, a pároddal együtt!
2011. dec. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget,aranyosak vagytok!Néztünk már együtt több oldalt régebben,az EF-305D,és az EF-316D nagyon tetszett neki,megjegyeztem!
2011. dec. 8. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!