Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek a páromnak karácson...

Mit vegyek a páromnak karácsonyra? ( van 1-2 ötletem)

Figyelt kérdés
20 éves sportos srác, imád biciklizni meg engem, kicsit romantikus(1.5 éve vagyunk együtt). Arra gonodltam, hogy egy ilyen naplószerű könyvecskét adok neki aminek minden lapján van egy kép rólunk és alá írok egy számomra emlékezetes közös eseményről...de igazából ez inkább olyan évfordulós:/ meg természetesen sütök neki valamit :)
2011. dec. 4. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Vegyél neki valami sportszert!
2011. dec. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az a baj hogy a bicókhoz nem annyira értek, pedig tudom hogy kell is vm neki most hozzá:/
2011. dec. 4. 21:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Írd körül hogy mi is lenne az, aztán megpróbálok segíteni!
2011. dec. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kellenek neki szerszámok a biciklijéhez meg egy új markolat mert ami most van állandóan kidörzsöli a kezét...:/
2011. dec. 4. 21:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor megvan a megoldás: Vegyél neki egy markolatot, + szerintem hozzácsaphatsz egy biciklis kesztyűt is szerintem örülne neki! Nem drága ördöngőség.
2011. dec. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
még gonodlkozok, de köszi a tippet:)
2011. dec. 4. 22:10
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Napelemes vibit
2011. dec. 5. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De ha tudod,hogy a bicóhoz kell neki valami,akkor adhatsz neki egy utalványt is,és azt vesz magának amit akar.

Vagy az én párom most telefont kap,és én nem értek hozzá,így elmentünk együtt megvenni.Elég nagyfiú már.és így legalább olyat kap amilyet szeretne.

2011. dec. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!