Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 3 műszaki termék közül melyik...

3 műszaki termék közül melyik hasznosabb, karácsonyra melyiket válasszam egy olyna embernek, akinek vannak ilyesmi cuccai?

Figyelt kérdés
Melyik mire való? kábelsaruzó és blindelőfogó készlet 270 db-os, lyukasztó- és szegecsfogó készlet 180 db-os, popszegecsfogó készlet 70 db-os. Egy árban vannak 2100 ft, ez így megéri? Fogalmam sin cs melyiket válasszam...
2011. dec. 13. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább egy multimétert vegyél neki.
2011. dec. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem ezt kérdeztem...de ezek nem jó dolgok, vagy nem érik meg az árukat? Olyna ember, aki megjavít sok dolgot a kocsin, meg ilyen műszaki beálítottságú..de én nem tudom kihúzni belőle, mit szeretne, és rátaláltam erre a 3 dologra...valaki tud segíteni, megér-e ennyi pénzt vagy mire jók ezek? köszi
2011. dec. 13. 21:22
 3/6 anonim ***** válasza:

A fogó hülyeség, főleg ha már van. Az azt jelenti, hogy azt se tudod, hogy mit csinál.

A multiméterrel rengeteg féle dolgot meg tud mérni. Jól jön az elektronikában. Ez minden "műszaki" társa. kétezer forint körül van ez is.

2011. dec. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van multimétere és NEM ezt kérdeztem! Hanem, hogy melyik éri meg a 3-ból legjobban. Más nem válaszol?
2011. dec. 13. 22:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezek szarok. Vegyél neki két ilyet és boldog lesz: [link]
2011. dec. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
van multimétere...én azt kérdeztem, ezek mire jók és melyik a legjobb....valakiiiiiiiii?
2011. dec. 14. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!