Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szeretnék venni egy 3D-s...

Szeretnék venni egy 3D-s tv-t. Lcd vagy Plazma? Szerintetek milyent érdemes venni? És melyik márka a legjobb?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
A plazma nagyon sokat fogyaszt egy Lcd-hez képest de élénkebbek sokkal a szinei.Azt neked kell eldönteni,hogy megér-e annyit.Nekem led van az még az lcd-nél is kevesebbet fogyaszt.
2011. dec. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Plazma.


Max az 5 éves plazma fogyaszt sokat, a mai már alig többet, mint az LCD.


Amúgy van PS3-ad? Ha nem, akkor jelenleg nem fogod tudni kihasználni a 3D-t.

2011. dec. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ps3-mam nincs sajnos. De attól még ki lehet használni a 3D-t vagy nem?
2011. dec. 28. 08:55
 4/10 A kérdező kommentje:
És miben jobb a plazma mint az lcd vagy a led? Szebb kép van benne?
2011. dec. 28. 09:01
 5/10 anonim ***** válasza:
Élénkebbek a szinek másban nem!
2011. dec. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#3


Nehezen.

3D filmeket eredetibe itthon alig lehet kapni, letölteni is alig lehet, csak pár film van, ami elérhető 3D-be.

Illetve talán van 3 film, aminél a 3D tényleg élvezhető.


Szóval filmek miatt nem éri meg a 3D, és ki sem tudod használni ugye a nehéz beszerzés miatt.


PS3-on meg rengeteg játék jött ki 3D-be, ahol 1 játék is minimum 10 óra játékidőt, ami mégiscsak 5x annyi, mint egy film.

És akkor ez csak 1 játék, van még ezer másik.

X360-on meg szinte 0 a 3D-s tartalom, szóval ha az van akkor megint felesleges a 3D.


Majd a next gen konzoloknál már biztos még több lesz a 3D-s tartalom, meg jobb, szóval ha tervezel majd venni PS4/X720-at, akkor majd 3 év múlva ki tudod használni a 3D tv-t.

2011. dec. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nem igaz, hogy nem tudod kihasználni. Nagyon sok film van 3d-be a neten ha jó helyen keresed, és ezek nagyon nagyon élvezhetőek. Tv-ből pedig lg cinema 3d-t vegyél. Ez led tv és passzív 3d szemüveggel használható aminek sok előnye van az aktív szemüvegekkel szemben. Én csak ajánlani tudom és nem értem egyesek miért húzzák le ennyire a 3d-t.
2011. dec. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Túlzás az a sok 3D.

Rákerestem egyik torrent oldalon, 138 3D-s film van fent, ebből a legtöbb film 2x is, szóval legyen 70.

Ennek a 3/4-e konvertált, szóval kuka, és marad ~20 film.


Tehát veszel egy 3D-s tv-t, azt a 20 filmet megnézed optimális esetben 40 óra alatt, és soha hónapokig nem is használod a 3D funkciót.


Ha meg van PS3-ad ez a 40 óra kb 2 játékot jelent, máris több értelme van így egy 3D tv-nek.

2011. dec. 30. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De van amelyik áttudja konvertálni a 2D-t 3D-re és akkor szinte bármit lehet 3dben nézni. Vagy rosszul tudom?
2011. dec. 30. 13:47
 10/10 anonim válasza:
Van olyan tv, pl az enyém is az. Igen élvezhető a konvertálva nézhető film, de azért elmarad az eleve 3d-sektől. Egyébként, ha valakinek van ps3 nyilván jobban ki tudja használni ezt nem vitatom. De filmek tekintetében évente kb 10-15 film jelenik meg és kb 25-30 3d-s flm létezik. Nyilván nem tud az ember mindent 3d-ben nézni, de aki teheti az vegyen 3d-t mert megéri.
2011. dec. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!