Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Akinek van Laptop-ja, milyen...

Akinek van Laptop-ja, milyen van? Szereted? Ha nem miért nem? Ha igen miért ajánlod? Szeretnék venni ár nem lényeg!

Figyelt kérdés

2012. febr. 19. 20:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
acer aspire 5755g-m van. jól repeszt, de egy kicsit kevésnek találom a memóriát.
2012. febr. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Van egy Acer Aspire 5536g-m.

Igen, szeretem, mert 2 havonta fújathatom ki kompresszorral, félévente pedig alaplapig szétszedem, az alaplaról leveszem a hővezető csőveket a ventit is leszedem, amit ezután kicsit megfürdetek forró, szappanos vízben, így leoldódik róla a másfél méteres porrétteg, ami miatt szétszedés előtt 6-8 órányi gaming után a proci 101-104 fokot ütötte, a gpu pedig a 91-97-et.Kitisztítás után k*rva halk és k*rva fasza.

Bütykölésre ajánlom, valamint kisebb beállításokon történő gamelésre, f*szbúkolásra, netezésre stb. Lowon megy rajta a GTA 4, Crysis. Unreal Tournament közepesen.

120.000 kötül van.

2012. febr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*r
2012. febr. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mindenkinek Acer-je van?

Nekem is egy Acer Aspire 5755.


Előtte nagyon sokáig asztali gépem volt, de az feladta a harcot, így laptopot vettem, mert olcsóbban kijött (persze gyengébb is).

Szeretem, amire kell, arra jó.

Netezés, letöltés, és régi PC játékokat viszi, komolyabb játékra meg ott a PS3 (ezért is elégedtem meg egy laptoppal).


Ha az ár nem lényeg, akkor inkább ajánlok egy asztali PC-t, mert játszani csak azon lehet igazán (gamer laptopnak meg akkora súlya van, hogy alig nevezhető hordozhatónak).

Laptopot akkor ajánlok, ha számít a hordozhatóság, tehát ide-oda járkálsz, munka/egyetem.

2012. febr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ha vennétek akkor mit??? Csak Laptop kell, tervezésre, mászkálósba!
2012. febr. 19. 21:15
 6/12 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy mászkálósba?


Amúgy Dell, HP, Acer, Asus, Samsung márkák közül döntsd el melyik márka szimpatikus, és ezek modelljei között nézz körül.

Legyen benne 4 giga ram, Sandy Bridge processzor, és dedikált VGA.


Vagy ha írsz egy max árat akkor keresek neked párat.

Mert oké, hogy írtad, hogy ár nem fontos, de aztán lehet ha belinkelnék egy félmilliós laptopot mégis sok lenne.

2012. febr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Macbook pro-m van, szeretem az osx miatt is, meg mert nagyon igényes és erős gép. Kicsi, 13", 7-8 órát bírja az akku, egyszerűen hibátlan gép.
2012. febr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
21:32-es Köszönöm! 180-190 az amit adnék érte, min. 500 GB merevlemez min. 4 GB ram, i3-as proci, 1GB vga kb. ezek az igények! A mászkálósba kellene azt jelenti, hogy járok ide oda tervezést vállalni grafikai programmal :D
2012. febr. 19. 22:27
 9/12 anonim ***** válasza:

Most találtam egy laptopot, és nagyon jó ennyi pénzért, 1 nap alatt esett 30k-t az ára:

[link]


2-3 hónapja majdnem ennyi pénzért fele ilyen jót vettem.


i5-ös proci, 4 giga ram, 1600x900-as felbontású kijelző, dedikált VGA, ami bár nem felsőkategóriás, visz mindent.


Több laptopot nem is linkelek, mert ennél jobb nem is lesz, csak 200 fölött, ennyi pénzért must buy kategória.

2012. febr. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kösziiii :D
2012. febr. 19. 23:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!