Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Laptopot szeretnék venni,...

Laptopot szeretnék venni, mert az előzőt ellopták. Érdemes használtat?

Figyelt kérdés

Tehát ellopták a laptopomat, s szeretnék venni egy újat, de nincs rá valami sok pénzem. 110e lenne a legteteje, de ennél azért jóval olcsóbben szeretném megúszni, főleg, hogy használtan is jó lenne nekem a gép.

Ami fontos lenne:


-ne valami rossz márka legyen, tehát a preferált lenovo, dell, toshiba..

-2,2 GHz vagy afölött

-3 MG RAM és afölött

-legyen benne webkamera és beépített mikrofon

-numerikus billentyűzet


Tehát egyetemistaként nem akarok rajta játszani, az a lényeg, hogy gyors, megbízható, ne túl nehéz gép legyen. Nem fontos a videó, hangkártya (nem vagyok valami vájtfülű), leginkább a gyorsaság és praktikusság az, ami számít.


Linkeknek különösen örülnék!


2012. márc. 14. 15:57
 1/2 anonim válasza:

Ha meg tudod nézni, hogy milyen állapotban van a használt gép, és megfelel neked, (esetleg még garis) akkor vedd meg, bár én személy szerint nem szeretek használt elektronikai cuccokat venni.

Bele lehet futni nagyon kellemetlen dolgokba.


Inkább új gépet ajánlok.

Sajnos az általad megjelölt 110 az nagyon az eleje a normális notebookoknak. Ennyiért inkább netbookot kapsz.


De van pár korrekt kivétel. Íme egy:


[link]


Ezt jelenleg 101e-ért megkapod, ismerősöm is ilyet vette a cikk hatására, és nagyon meg van vele elégedve, én installáltam, és szerintem is nagyon jó kis gép. Ár érték arányban verhetetlen.

(Bár gyárilag linuxal jött, arra azért jobb figyelni. Ha nem tudsz win-t telepíteni, keress valakit, aki tud).

2012. márc. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez egy tényleg jó kis gépnek néz ki:)

Amire még gondoltam: nem sokkal olcsóbb Németországban megvenni és idehozatni? Még postaköltséggel is olcsóbb szerintem, s nekem nem fontos, hogy át legyen matricázva sem, mert nem nézem a billentyűzetet (arról nem is beszélve, hogy éppen most is egy német nyelvű billentyűzetet püfölök:D).

Tehát megérné ott venni?

2012. márc. 17. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!