Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Olvadóbiztosíték lecserélésére...

Olvadóbiztosíték lecserélésére kismegszakítót, áramvédő kapcsolót szeretnék feltenni. Ez idáig nem is baj, csak nincs meg az órából kijövő nulla. Valami megoldás esetleg?

Figyelt kérdés
Olvadóbiztosíték lecserélésére kismegszakítót, áramvédő kapcsolót szeretnék feltenni. Ez idáig nem is baj, csak nincs meg az órából kijövő nulla. Csak a fázis van, az érintésvédelem meg a játszószálak. Néztem is, nincs a doboz környékén a nulla és ezáltal a fírelé nem is működik. Mit kellene, hogy tegyek ? Esetleg az érintésvédelemből kiindulna lehet valamit egyesíteni? Vagy valami ?

2012. ápr. 18. 22:25
 1/5 cipi8 ***** válasza:
Szerintem hívj egy villanyszerelőt ha nem vagy biztos a dolgodban még mielőtt agyoncsap az áram vagy lekormolnád az elektromos hálózatot a kecódban ami nem csak életveszélyes hanem tűzveszélyes is! A hálózati feszültség az nem játék! 230 V és magas áramerősség, sok mindent fegyelembe kell venni a kábel keresztmetszet vastagságtól kezdve mindent! Személyes tapasztalat!
2012. ápr. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Csak a fázis van, az érintésvédelem meg a játszószálak."


Nem is értem, mit írsz!

Elektroműszerész.

2012. ápr. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Fázis, érintésvédelem + a lakás betápja. Így már érted ?

Nulla nem volt a dobozban, az valahol egyesítve van, d az ávk-hoz el kellene juttatni.

2012. ápr. 19. 07:46
 4/5 A kérdező kommentje:
+ az ávk-hoz el kellene juttatni.
2012. ápr. 19. 07:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, nem véletlen, hogy a váalszadók elszaladtak. :D
2021. jún. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!