Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ingyen áram generátor. Ez...

Ingyen áram generátor. Ez tényleg működik?

Figyelt kérdés
Erről a videóról van szó: http://www.youtube.com/watch?v=iNtE-MG-InM
2012. jún. 1. 15:11
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
45%

édesjó istenem......



............................................________

....................................,.-'"...................``~.,

.............................,.-"..................................."-.,

.........................,/...............................................":,

.....................,?......................................................,

.................../...........................................................,}

................./......................................................,:`^`..}

.............../...................................................,:"........./

..............?.....__.........................................:`.........../

............./__.(....."~-,_..............................,:`........../

.........../(_...."~,_........"~,_....................,:`........_/

..........{.._$;_......"=,_......."-,_.......,.-~-,},.~";/....}

...........((.....*~_......."=-._......";,,./`..../"............../

...,,,___.`~,......"~.,....................`.....}............../

............(....`=-,,.......`........................(......;_,,-"

............/.`~,......`-...................................../

.............`~.*-,.....................................|,./.....,__

,,_..........}.>-._...................................|..............`=~-,

.....`=~-,__......`,.................................

...................`=~-,,.,...............................

................................`:,,...........................`..............__

.....................................`=-,...................,%`>--==``

........................................_..........._,-%.......`

...................................,

2012. jún. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
39%

.-'---`-.

,' `.

| \

| \

\ _ \

,\ _ ,'-,/-)\

( * \ \,' ,' ,'-)

`._,) -',-')

\/ ''/

) / /

/ ,'-'

2012. jún. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
12%

Igen működik én már kipróbáltam, viszont a videó nem teljesen jó, ugyanis kimaradt belőle egy fontos részlet. Egy kezdő áramimpulzust kell adni a rendszernek. Először is az elosztót bele kell dugni egy konnektorba, majd utána az elosztó egy konnektorának 2 lyukába szigeteletlen fém drótot kell átvezetni az elosztó egy másik konnektorába. Utána ezeket le lehet "bontani", először kiszedni a 2 fémdrótot, majd kihúzni a fali konnektorból. Majd mehet a videón látottak.

Ezzel a kis kütyüvel szinte majdnem minden elmegy, ugyanis "körforgásban" marad az áram. Így nem is fizetek villanyszámlát.

2012. jún. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:

Ha ez valóban működne akkor az áramszolgáltatók csődbe is mennének....

Ez a felvétel biztos hogy csak egy trükk valahol meglett buherálva az elosztó de nyilván nem mutatják be. Nekem senki ne mondja hogy ez igazi és működik. Egy fizika tanár ismerősömnek megmutattam ezt a videót telefonon mert egyszerűen nem hittem el és ő is már látta ezt és mondta hogy meg lehet valósítani a dolgot mert körforgásban lenne az áram de amint rádugunk egy fogyasztót rögtön kimerítené. Így az a kapcsoló is maximum felvillant volna egy x időre.

2012. jún. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim válasza:
Pedig ez működik. Nálunk a hűtő megy már régóta így.
2012. jún. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim válasza:
44%
Én 2 napja láttam ezt a videót és én ezt egyáltalán nem hittem el, haverom ki is próbálta egyből a dolgot, persze nem jött össze neki, mondtam is hogy ezt az életbe nem fogja tudni megcsinálni mert kamu a dolog. És pont tegnap este 10 kor hívott fel hogy tényleg működik csak hosszabb elosztó kell hozzá legalább 2 méteres. Persze nem hittem el ma reggel mentem át hozzá hogy na akkor mutassa és tényleg működött neki. Utána itthon én is megcsináltam úgy ahogy mondta és működött a dolog. Nem tréfálok tényleg megy.
2012. jún. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim válasza:
Majd hiszem, ha látom.
2012. jún. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
mennyi troll van itt...
2012. jún. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Dehogy működik!! Mostanában ez a videó terjed mindenhol engem ezzel fogadtak a munkahelyen hogy így lehet ingyen áramot csinálni csak még senkinek sem sikerült. Én sem voltam jó fizikából de ennyit csak tudok hogy ez így nem lehetséges. Kamu az egész, de aki gondolja kipróbálhatja, nekem teljesen mindegy csak az idejét pazarolja vele.
2012. jún. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 C Zoltán válasza:

Én szkeptikus vagyok.-de egyben nyitott is.

Azért kipróbáltam és nem működik.

Akinek sikerült esetleg az egy amatőr videót tegyen fel,mert addig a hozzászólóknak nehéz elhinni,hogy ha esetleg sikerült.

2012. júl. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!