Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ingyen áram generátor. Ez...

Ingyen áram generátor. Ez tényleg működik?

Figyelt kérdés
Erről a videóról van szó: http://www.youtube.com/watch?v=iNtE-MG-InM
2012. jún. 1. 15:11
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
akinek még a gondolat is megfodult a fejében hogy működhet, az nem tudom hol volt fizika órán...
2012. júl. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Szerintem sokaknak egyáltalán nem fordult meg a fejében hogy valóban működik, de unaloműzésnek nyugodtan ki lehet próbálni, persze nem fog működni a dolog mert alapból amint felvillanna a kapcsoló lámpája ki is aludna mert elhasználja az áramot. Persze ez a dolog odáig igaz hogy a vezetékbe van minimális villamos feszültség de nem képes senkit sem megrázni és ha így keringetve van akkor is csak egy pillanatra talán felvillanna a kapcsoló ugye a töltés miatt, de ez legtöbbször olyan gyors hogy szabad szemmel meg máshogyan sem lehet látni.
2012. júl. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim válasza:

"Kedves" 06.01. 15:17-nál válaszoló...

Ne haragudj de jó nagy hülyeségeket írsz XD "...Először is az elosztót bele kell dugni egy konnektorba, majd utána az elosztó egy konnektorának 2 lyukába szigeteletlen fém drótot kell átvezetni az elosztó egy másik konnektorába..."

Persze, hogy szegény kísérletezőt jól megvágja az áram. Poénnak elmegy de szerintem azért egy kicsit komolyabban kéne az ilyen témákhoz hozzáállni...

2012. aug. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Ki kell próbálni. Ki kell próbálni pár órával később. Ki kell próbálni másnap is. Ha még mindig működik, akkor felvenni videóra, tanúkkal (testvér, haver, szülő, szomszéd...) igazolni a valódiságot. Hívni egy fizikatanárt, vagy legalább egy technikatanárt. Hívni a Fókuszt. Ha bekerül, és hívnak egy szakértőt, aki hitelesíti, akkor jelöltetheted magagadat a fizikai Nobel-díjra!
2012. szept. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim válasza:

Jó lenne végre összetartani, mert a problémánk közös. Olyat leírni, hogy két drótot dugj a konnektorba, életveszélyes.

Én sokat próbálkoztam, eredmény nélkül, de a szabadenergia kicsatolásával elképzelhetőnek tartom, hogy működik./Tesla, Murray/Kérem, ha valakinek tényleg sikerült, érthetően tegye közzé, pontos információkkal. Nekem van egy üres helyiségem Pesten, szívesen rendelkezésre bocsájtom egy bemutató erejéig, amire minden érdeklődőt meghívunk. Ha erre a levélre nem érkezik válasz, akkor tényleg hülyeség az egész.

2012. okt. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim válasza:

Akinek sikerült az mesélje már el,hogyan ment neki?

Hazamegyek kajakra kipróbálom.

2012. dec. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 Elektromann válasza:
Lehetetlen, hogy ez így működjön... Amint fogyasztót csatlakoztatunk rá (az elosztó kapcsolójában levő glim lámpa is fogyasztó), az áram nyomtalanul eltűnne. Más szóval a kapcsoló bekapcsolásakor azonnal eltűnne a töltés, nem is beszélve a különböző veszteségekről. A dolog elvileg megoldható, de csak úgy, hogy az elosztó alá váltakozó áramú elektromágnest rakunk, és az elosztó összetekert kábelében így áram generálódna. Más szóval, ha trafót csinálunk.
2013. febr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 Chello ***** válasza:

Van viszont egy generátor"?" Ha nagyon akarsz "ingyen áramot"

A mágnesben amennyire megértettem a mágnesesség is eltárol energia. Mágnesmotort építve elektromos áramot állíthatunk elő a forgása által.

De a mágnem normálisan is folyamatosan merül ettől meg még gyorsabban.

Elvileg például egy ledes lámpa viszont világíttatható vele egy ideig.


Az a tény, hogy mennyien elhisztek számotokra ismeretlen dolgokat azt mutatja, hogy mennyire keveset tudtok és ennek a marketingesek is nagyon örülnek :)


Én is tanácstalan vagyok dolgokkal kapcsolatban amikről nem tudok eleget mivel rendszerint nincsen időm informálódni róluk mégis sokszor kényszerülök választani.


Szegény országban nehéz megélhetés mellett mennyire terjed minden ami ingyenes vagy olcsó. Kíváncsi vagyok ha ezt nagyon jó színvonalon élőknek próbálod bemutatni egyáltalán felfogják-e, hogy miért érdekes ez neked..

2013. márc. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Már ott megbukik a dolog, hogy a piezo gyújtó feszültsége kilovoltos nagyságrendű, a hálózati feszültség pedig 230V.
2013. márc. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim válasza:
Nálam 2 éve erről megy a klíma 5m elosztoval csináltam nyár elején mindig elindítom csomó áramot megspórolok így.
2013. nov. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!