Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A Canon a legjobb fényképezőgé...

A Canon a legjobb fényképezőgép márka?

Figyelt kérdés
Vagy ha nem, akkor melyik? Nem olyanban, ami ilyen tükörreflexes (vagy milyen), hanem csak ami ilyen sima rendes digitális fényképezőgép. Abból melyikek a legjobbak? Melyik márka?
2009. júl. 2. 12:22
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Sztem nem, sőt. Sok problémánk volt. 9 éve használunk napi munkára átlagos gépeket. Napi 10 gép működik dokumentáláshoz. Nekünk a Samsung-ok a NIKON - ok és Panasonicic-ok váltak be. A Canon ok sokszor szétestek, kiesett a nyomogomb meg a képek is mások. Nekem ez a tapasztalatom.
2009. júl. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szétesik??:D Atyaúristen... Hát akkor olyat nem veszek!
2009. júl. 2. 12:54
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5 éve van meg, (ha jól emlékszem) egy Canon Digital Ixus 50, eddig semmi probléma nem volt vele, minden nap használom, bár csak családi használatra, video és kép készítésére is. Nagyon meg vagyok elégedve, de mivel ez életem első és egyben egyetlen fényképezőgépe, fogalmam sincs, hogy a többi milyen.
2009. júl. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Na most össze vagyok zavarodva :S :) De köszi mindkettőtöknek!:)
2009. júl. 2. 13:20
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Sony fényképezőgépek Zeiss optikát használnak, és nagyon jók. Casionak szintén szép képei vannak. Nézegessed ezt a kettőt, nekünk van mind2ből, és nagyon jók


tükörreflexesből meg Nikon

2009. júl. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a Fuji-t sem írnám le! Nagy régi fényképezőgép gyártó! A Samsung-nál, Sony-nál biztos, hogy jobbak, ez személyes véleményem! A Sony és Samsung nagy nevek a műszaki cikkek terén, de nem a fényképezőgép gyártásban alkottak kimagaslót.
2009. júl. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Na. Nálam már megfordult kb. 100 kompakt gép biztosan. :P

Az én véleményem egyértelmű.

Panasonic lumix.

Nagyon eltalált széria, remek optikával, és amíg szervizben dolgoztam, aránylag keveset láttam ott belőle.


Kompaktoknál canon, nikon, pentax, oly, stb nagy márkák felejtősek. Legalábbis én tuti nem vennék. Fuji az ami még nekem tetszik, de abból is csak a régebbi modellek. S5600 után ott is csak a romlást látom.

2009. júl. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%

ugyanúgy, mint pl. az autóknál, a itt sincs olyan, hogy "legjobb"


az a kérdés, hogy milyen célra szeretnél venni? mennyit fotózol? mit fotózol? mennyi pénzt szeretnél költeni? stb.


ha ezeket a kérdéseket megválaszoltad, akkor a legkülönbözőbb gyártóktol abba a kategóriába való gépet fogsz találni, ami neked megfelelhet. és akkor jön a neheze. nézd meg, melyiket tudod legkönnyebben kezelni, melyik fekszik jól a kezedbe? kérdezzél sok-sok szakmebert, hogy eddig milyen a tapasztalat. (nem vennék pl. egy vadiúj tipust, mert arról még nincs tapasztalat.) mindegyik gyártónak vannak jobb és kevésbé jobb modelljei.

2009. júl. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hát mondom, nem akarok vele művsézképeket meg mittudomén mit csinálni, csak például ha elmegyünk nyaralni meg ilyesmikre használnám! Max 50 ezret szánnék rá.
2009. júl. 2. 14:10
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az árkategóriában a Panasonic Lumix gépet ajánlom.

(magyar menű, jó minőségű optika, nagyon jó képstabilizátor, nagyméretű LCD kijelző

2009. júl. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!