Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri most...

Szerintetek megéri most playstation 3-mat venni? (És hogyha kijön a playstation 4 aakor egyből elvavul a ps3 vagy ugyanugy fognak rá jó játékokat kiadni? Ugyértem hogy még nincs késő hogy playstation 3-mat vegyek?

Figyelt kérdés

2012. jún. 15. 16:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Igen, hardveren nem változtathatnak, tehát marad a dizájn és méret változtatása.

Nem biztos, hogy lesz, még csak pletyka szinten létezik, ezért várj szerintem csak pár hetet, amíg megerősítik és több mindent lehet róla tudni.

De ha már megvan a PS3-ra a pénz és már mehetnél érte és nem bírod ki akkor egy normál slim-mel is jól jársz, ugyanazt fogja tudni.

2012. jún. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Okés köszi szépen a választ :)
2012. jún. 16. 12:30
 13/15 anonim ***** válasza:

Én azt tanácsolom hogy használtan vegyél ps 3 at ha nem akarsz sokat költeni rá

(múlt hónapban vettem 80 gb s fat 35 k ért és karcmentes,nagyon megérte, )csak mindent beszélj le az eladóval, ha lehet személyes átvétel és ha fat et veszel csak a 80 gb s kiadást javaslom slimből meg mind1 melyik de azok között nem könnyen találsz jó állapotú használtat 50 000 alatt. Amúgy én is főképp az exkluzívák miatt döntöttem így

2012. jún. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Használt sem rossz, PS3 elég megbízható, de ha van rá pénz inkább egy slim, még ha nem is super slim.
2012. jún. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Okés köszönöm mindenkinek a választ :)
2012. jún. 17. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!