Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » ATM-ből hogy vegyem ki a...

ATM-ből hogy vegyem ki a kártyát, ha nem tudom a jelszót?

Figyelt kérdés

Szóval régen használtam a kártyát, és nem vagyok benne biztos, hogy az a jelszó, amire emlékszek, és kipróbálnám. Azt tudom, hogy 2 dobásom van, utána benyeli. Ezt elkerülendő, az első után már kivenném, és mennék a bankhoz, DE tegnap nézegettem az autómatát, és nem látok rajta kártya kiadó gombot...


Szóval se pénzt nem tudnék levenni (ami után kiadja), se kártya kiadó gombot nem láttam rajta, akkor hogy vegyem ki?? OTP-s ATM-ekről van szó.


2012. jún. 21. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Tranzakcio vagy müvelet megszakitása! JObb avgy baloldali gombsorral lehet majd elérni!
2012. jún. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bármikor megszakíthatod a folyamatot, a törlés/megszakítás/cancel gombbal. ATM-től függ, hogy mi a neve. De ha van egy kis sütnivalód, akkor megtalálod, mert a szemed előtt lesz. Ha megnyomod, kiadja a kártyát és viszlát. De ha többször próbálkozol (3x) akkor benyeli a kártyát.
2012. jún. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, holnap megpróbálom.
2012. jún. 21. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!