Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik szolgáltatót ajánlanáto...

Melyik szolgáltatót ajánlanátok TV+Internet előfizetésre?

Figyelt kérdés

Budapest, max 1 éves hűségidővel

Nem fontos a sok TVcsatorna, csak legyen 1-2 plusz adó.

Internet sem kell, h a leggyorsabb legyen, mert ritkán töltök le bármit is és nem játszok sűrűn online. De legyen megbízható.

És nem legyen túl drága a csomag :)



2012. szept. 25. 09:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha az a három van amit írsz, akkor upc. Ha van Digi akkor egyértelműen azt.
2012. szept. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha elérhető, akkor UPC vagy Digi, mert Budapesten sem érhető el minden mindenhol.
2012. szept. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
beírogattam a címet mindenhova, elvileg van a fenti 3 és a digi is. de akkor más szolgáltatót nem is érdemes keresni, ugye? vagy más nincs is?? bocs, ha hülye a kérdés, de eddig még egyiket sem próbáltam
2012. szept. 25. 10:20
 4/10 anonim ***** válasza:
T-hom optinet, de arra szerintem nincs szükséged, az ADSL pedig sokkal drágább.
2012. szept. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Upc direct (parabolás) mindenhol elérhető,és a garantált csatornák mellet lakhelytől függően van még jó pár száz külföldi csatorna.
2012. szept. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha van digi akkor azt hűséggel. Üvegszálas net, nagyon gyors és a legolcsóbb arányaiban, ár/érték arányban. Digi tv-t válaszd.
2012. szept. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És internetnél mit kell nézni?? Annyi féle van, Lan-os, modemes, mobilnet....? mennyi a jó sebesség???
2012. szept. 25. 11:04
 8/10 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne mobilnet, az csak akkor javasolt, ha más nem elérhető.

Modemes neted lesz, LAN az kicsit drágább:D

Attól függ, mit csinálsz neten. Ha csak weblap, néha játék, akkor a legkisebb csomagot válaszd. Ha torrentezel, kell a feltöltési sebesség is, akkor valami olyat, aminek van legalább 5 mbit feltöltése is.

2012. szept. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a diginél ha üvegszálas akkor 3000ft 20/10-es. ezt vedd meg.
2012. szept. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a T-Home-ot ajánlanám. Az alapján amit írtál, amennyiben elérhető technológia, akkor az Ip tv Koktél csomagját ajánlanám. Jelenleg ez áll legközelebb ahhoz, hogy Te válogathasd össze azokat a csatornákat, amiket valóban nézel, ráadásul az ára is kedvező. [link]
2012. szept. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!