Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen megbízható és jó...

Milyen megbízható és jó e-mail szolgáltatót tudnátok nekem mondani?

Figyelt kérdés

A gmail most nem jó nekem valamiért. Nem mutatja, hogy ha elküldtem egy üzenetet egy ismerősömnek az Elküldött Üzenetekben és csak napokkal később láttam, hogy valóban elküldte. Sok e-mail nem jön meg nekem csak jóval később, és van olyan, hogy elküldték az e-mailt, de egyáltalán nem kapom meg. Sőt olyan is van, hogy elküldtem több embernek egyszerre a levelet, de mailer failure-t küld vissza nekem. Mi lehet a gond? Mondjuk új internet szolgáltatónál vagyunk (T-Home), és már észrevettem, hogy egyes weboldalakat nem szereti.


Ezért szeretnék valamilyen új e-mail szolgáltató választani. Freemail az nem jó, gmail az ugye most van. Ötletek? Köszönöm szépen a segítséget!!!


2012. márc. 30. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
valamit TE nyomsz el....GMAIL az mindig jó! és messzemenöen a legmegbizhatóbb!
2012. márc. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vigyázz! Van gmail.hu is :) az tényleg rossz.

Gmail.com JÓ! Megbízható.

2012. márc. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem gmail.com van, de valami rossz rajta - nem tudom, hogy mi. Esetleg valaki nem tudná akkor azt, hogy mit nyomhattam el? Vagy mit csinálhatok rosszul? 2 db gmail.com címem van, de mindkettőnél van ilyen gondom. Esetleg valakinek volt már ilyen problémája, és sikerült megoldania?
2012. márc. 30. 12:50
 4/6 cipi8 ***** válasza:

Nekem Freemail-em van kb. 7-8 éve de nincs gond vele, 10Gb tárhely és azonnal küld és jelenít meg leveleket!

Viszont a hotmail.com valami nagyon szar! Citromail.hu meg nem tetszik olyan gagyi az egész!

2012. márc. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A gmailt a webes felületről használod? A gmail tényleg a tuti emilszolgáltató...
2012. márc. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gergoap ***** válasza:
Nálam is tökéletesen működik a freemail vagy 7 éve. Csak a spam-szűrést kell beállítani megfelelően.
2012. ápr. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!