Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Telefonom vízbe esett, megjaví...

Telefonom vízbe esett, megjavítják garanciában vagy nem, mert az én hibám?

Figyelt kérdés
Telefonomat vízbe ejtettem, legalább fél órát volt benne, be akarom kapcsolni és nem működik. Megjavítják garanciában vagy észre veszik, hogy víz volt a baja és nekem kell kifizetnem a javítást?
2012. szept. 25. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem,mert általában van egy apró kis papírvékony anyag a mobilokban a gyártó által beépítve ami,ha vízzel érintkezik elszíneződik.Így ha ténylegesen beázott akkor bizonyítani tudják.A beázásból pedig sejthető a nem rendeltetésszerű használat...
2012. szept. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, ilyenkor 90%, hogy elszíneződik a beépített indikátor. Egyszer volt, hogy 10 Mátyásért eltekintettek az esettől a szerelők, de nem mostanában..
2012. szept. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz garancia.
2012. szept. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!