Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Használt elektromos cigit...

Használt elektromos cigit érdemes venni?

Figyelt kérdés

Szeretném kipróbálni az elektromos cigit, de nem akarok sokat rááldozni mert mi van ha nem jön be. Szerintetek érdemes használt cuccot venni?

Találtam egy oldalt ahol lehet nyerni új elektromos cigi készletet.

Szerintetek vegyek használtat vagy pályázzak a nyereményre?



#vásárlás #e-cigaretta #használt e-cigi
2012. okt. 1. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Más által szívott használt cucc? Azért... nem tom, sztem elég undorító.
2012. okt. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, de az elektromos ciginél a szipka cserélhető sőt ha jól tudom rendszeresen kell is cserélni.
2012. okt. 1. 10:22
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, a készlet miből áll, de magát a szipka részét szerintem újonnan vedd.


"mi van ha nem jön be"

Ha így állsz hozzá, akkor nem is fog. :)

2012. okt. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem. Az e-cigi lelke (és legdrágább része) az akkumulátor, amit kb. 300-szor lehet feltölteni, utána csere. És persze a vége felé egyre kevesebbet bír. Mivel nem tudhatod, hogy mennyit használták már, rizikós megvenni. A többi alkatrészt havonta (vagy még sűrűbben) úgyis ki kell cserélni. Az egyetlen tartós része a töltő.
2012. okt. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A készlet egy kezdő ecigi készlet meg adnak hozzá liquidet is, de nem tudom, hogy ez mennyire lenne jó számomra. Igen kicsit szkeptikus vagyok mert nem nagyon ismerem az elektromos cigit.

Esetleg megnézné valaki aki ért hozzá, hogy ez egy kezdőnek mennyire jó? [link]

Köszi

2012. okt. 1. 10:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Teljesen korrekt az a v42-es készlet, vehetsz hozzá 742 Ft-ért fűtőszálakat (azt kb havonta cserélni kell, mert egy idő után elégnek) és akkor nem kell az egész integrált patront eldobni.

Az eGo aksi a legelterjedtebb és jó is. Én még vennék hozzá egy hálózati töltőt 942 Ft-ért és kész (mert így csak USB-ről tudod tölteni).

Hasonlóm van, tökéletes, csak készülj fel rá, hogy szivarvastagságú és hosszúságú. De ez kell ahhoz, hogy kellemes legyen egy e-cigi.

2012. okt. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget
2012. okt. 1. 11:54
 8/8 anonim ***** válasza:

A kazán rész 1900 ft, az üvegszál, amit cserélni kell havonta, 80ft 2méter, és kell belőle 2 cm egyszerre.

Az akksiból van 900as és 1000es, kinek mi jön be és mennyit használja.

2012. okt. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!