Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen laptopot érdemes most...

Milyen laptopot érdemes most vennem?

Figyelt kérdés

Árban 210 nél többet nem költenék rá, persze ha még 1-2 ezer akkor oké.

Igényeim: Filmet néznék rajta legtöbbet, illetve játékra is kellene, emiatt fontos hogy jó legyen a képnyő. Van 1 Tb-s külső winchesszterem, emiatt a belső memória nem olyan fontos.

Ha kifejezetten nem tudtuk ajánlani konkrétat, akkor az érdekelne, hogy mik a megbízható márkák?


2012. okt. 21. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Ajánlom a dell laptopokat nekem nagyon bejött az enyém több mint 3 éve használom és semmi baja.


A samsungal viszont megjártuk eddig mind a kettő szar volt. A Wifi- jük pedig csak akkor volt használható ha bedugtam a töltőzsinórt.

2012. okt. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
valóban a dell az nagyon jó márka de a hp-is ott van szerintem.de ha veszel MINDENKÉP szaküzletből vedd jobban jársz hidd el.én ezt a laptopot ajánlom: [link] persze ha olyan játékokra is használnád mint a battlefield 3 akk tegyél bele 4-vagy több memóriát.különösebben nem kell rá költeni.
2012. okt. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fujitsu Siemens van állítólag nem a legjobb márka. de nekem 6 éve tökéletesen működik pedig semmi extra vírus írtó nincs rajta meg semmi különös. Viszont az a tipus ami nekem van az játékokhoz nem a legjobb
2012. okt. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!