Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen könyvet ajánlotok...

Milyen könyvet ajánlotok fotózás tanulásához?

Figyelt kérdés

Szeretnék elkezdeni komolyabban fényképezni! Eddig egy 4 megapixeles gépecskével fotózgattam, de azért ezzel is tudtam csodákat művelni.

Tükörreflexes gépet szerettem volna vásárolni, most ártól függetlenül, de mivel nem tudnám kezelni, így letettem róla. Sajnos teljesen amatőr vagyok. Nem vagyok tisztában már azzal sem, hogy mi is az a tükör reflex...

Így arra jutottam, hogy veszek pár fotózással kapcsolatos könyvet, amiből talán megtanulhatom azokat a dolgokat, amik szükségesek egy komolyabb gép használatához..és csak utána vásárolok. (addig is spróolok :)

Persze-persze gyorsan tanulok,..de szerintem ez így jobb lesz.


Milyen könyveket ajánlotok, amiben a legalapvetőbb fogalmakkal találkozhatok?


Esetleg milyen fényképezőgépet vásároljak majd a későbbiekben? (Tudom rengeteg ilyen kérdés van)

Szeretnék időzítőt alkalmazni majd.

A Cannont és a Nikon gépeket nagyon dicsérik felénk.

Remélem okosodok és tényleg tudom majd kezelni az adott gépet. (Esetleg valami vélemény? Javaslat?)


2012. okt. 28. 14:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!