Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy győzzem meg apukámat?

Hogy győzzem meg apukámat?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy tabletet karácsonyra, de apukám nem akar venni, mert azt hiszi hogy akkor egész nap a neten lógnék, pedig tudja, hogy nekem első a tanulás, igaz hogy most rontottam egy kicsit, mert most kezdtem a gimit, de igyekszem, és tök jól jönne, mert telefonomon nincs net, így ha meg akarok nézni valamit gyorsan a neten, ott van kéznél. És csomót segítek a házimunkában, mit tehetnék még? Értem én, hogy nem olcsó, de én olyat szeretnék, ami nem no name tablet, szóval valamennyire megbízható, és olcsó.
2012. nov. 1. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
válallj diákmelót és vedd meg magadnak .. ha za ösök hajthatatlanok akkor azon senki nem fog változtatni.. ettöl függetlenül van igazság benne amit mondanak..
2012. nov. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az tabletek 90%ában nincs 3g , szóval csak ott tudnál netezni vele ahol van wifi.

egy felesleges dolog, a reklámok miatt az ember azt hiszi hogy ez kell neki

2012. nov. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De imádom az elektromos cuccokat, és valami ilyesmit szeretnék karácsonyra:(
2012. nov. 1. 17:06
 4/5 anonim ***** válasza:
És szerinted apukád ki tudja fizetni?Vagy spórolni kell rá?
2012. nov. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ki tudja fizetni, mert olyan a munkája, rengeteget dolgozik, csak ő mindig takarékoskodik, hogy ha valami elromlik, vagy ilyesmi, akkor legyen rá pénze.
2012. nov. 1. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!