Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A Windows xp gép nem akar...

A Windows xp gép nem akar bekapcsolni, mert kevés hely van az elsődleges meghajtón az az a C-én, és hogy lehetne azon helyet felszabadítani úgy, hogy nem tudom bekapcsolni a gépet?

Figyelt kérdés

2012. nov. 18. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól még betöltene rendesen, hogy nincs hely a meghajtón, ott más probléma van, bár addig nem tudok rá mit mondani, amíg nem tisztázod, hogy mit jelent a "nem akar bekapcsolni"? Se kép se hang, vagy csak kép nincs, vagy lefagy betöltés közben vagy mi?
2012. nov. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elkezd bekapcsolni majd azt írja ki a legaljára: first boot failure insert system disk and press enter. Gondolom bootolni kéne cd-ről. De lehetne valamit csinálni, hogy ami a meghajtón vannak képek valahogy lementeni?
2012. nov. 18. 12:31
 3/7 Karesz6969 ***** válasza:
A BIOS-t állítsd alap beállításra (default) és húzd ki a pendrive-ot az USB-ből.
2012. nov. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De nincs benne pendrive, a D meghajtón vannak a képek, és nekem azokra lenne szükségem. És ha az alap beállításra megyek akkor töröl mindent nem?
2012. nov. 18. 12:54
 5/7 Karesz6969 ***** válasza:
Dehogy töröl...az alapbeállítás a BIOS-ban mindent visszaállít a gyárira. Semmit sem töröl.
2012. nov. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szóval ha a dafault-ra megyek, akkor minden megmarad ami a gépen van, csak a BIOS-t állítja vissza és újra bekapcsol a gép rendesen?
2012. nov. 18. 12:58
 7/7 Karesz6969 ***** válasza:
IGEN.
2012. nov. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!