Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen tabletet ajánlanátok...

Milyen tabletet ajánlanátok max.40-50e Forintért?

Figyelt kérdés

Elsősorban egyetem miatt kellene.

Sokszor lenne szükségem napközben különböző dokumentumokra, e könyvekre stb., és mindent nem tudok kinyomtatni, mert rohadt drága lenne, arról nem is beszélve, hogy örökké elkeverem a papírjaimat :) A laptop meg nagyon nehéz és nagy is, így azt nem szeretem cipelni.

Szóval ez lenne a fő cél, ebből kifolyólag legyen minél nagyobb a kijelzője, annál jobb. Az sem hátrány, ha nincsenek wifi problémái, tehát jól fogja a jelet, nem laggol, és legyen viszonylag jó az akku ideje. Meg mi an még... Kb. ennyi. Szóval a kijelzője lehetőleg 8-9 colos legyen. Köszi:)


2012. nov. 18. 14:30
 1/6 A kérdező kommentje:

[link]

ezzel szemezek, de mg nemigen találtam róla felhasználói véleményeket, szóval várok:)

2012. nov. 18. 14:37
 2/6 anonim ***** válasza:
Sony Xperia Tablet S
2012. nov. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

(előző voltam:))

2012. nov. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
50e HUF, nem 150 :D Ha ennyi pénzem lenne rá, akkor nem itt kérdezgetnék, már rég vettem volna egy Ipad-et vagy egy Asust :D
2012. nov. 18. 15:05
 5/6 anonim ***** válasza:

első válaszolónak: Nehogy megvedd a playt remgetegen írták, hogy a valószínűleg a hátlapja miatt 3 méterre a routertől már nem lehet használni a wifit.

A kérdezőnek: Vegyél Samsung galaxy ta 2.7.0-t kb 50000 ből kijön

2013. aug. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Már megvettem :D

Tényleg nem ajánlom... Nem rossz, de nem éri meg a pénzét.

2013. aug. 19. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!