Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok...

Milyen telefont ajánlanátok 80. 000 Forintért a használt piacról?

Figyelt kérdés
Ha konkrét hirdetést tudtok linkelni, akkor Budapesti legyen, köszi :)
2012. okt. 10. 15:13
 1/4 anonim válasza:
Csak onlinepiacrol akarsz rendelni?Mert már 80 ezerért elég jó dolgokat lehet kapni vodafonnál teljesen tökéletesen,nem használtan
2012. okt. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak használt érdekel :)
2012. okt. 10. 16:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy nem a kérdésre válaszolok, de nem értem akinek ennyi pénze van mért telefonba öli, szóval olyan k*rva felesleges dolog! 25e forintért lehet kapni újonnan egy olyat ami zenét is lehet rajta hallgatni micro sd-s és LEHET VELE TELEFONÁLNI IS (meglepő módon azzal is lehet).. ezt nem azért írom mert én csöves vagyok és kenyérre se futja, de az újfajta telefonok butítják az embert, naponta hallom, hogy " várj megnézem google-ban telóról" de nem csak ez, hanem minden funkciója amit arra használsz, hogy azzal oldj meg egy adódott problémát, már ront a helyzeten, nem beszélve arról, hogy fél nap azzal sz@rozól, hogy leszedj rá mindenféle alkalmazást, és hogy azokkal vacakolsz stb... szóval, ha tanácsot kérsz, költsd valami jobbra azt a sok pénzt, valaki egy hónap alatt nem keres ennyit!
2012. okt. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ehhez mit szólsz? :)

[link]

2012. okt. 11. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!