Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont ajánlanáto...

Milyen okostelefont ajánlanátok 60 legfeljebb 80 ezer forintért (domino kártyásan venném)?

Figyelt kérdés

Nézelődtem de az az igazság hogy nem értek hozzá csak az utóbbi 2 napban kezdtem el böngészgetni.

Ár/érték arányban a legjobbat szeretném és nem akarom elhamarkodni a döntést!

Annyi lenne hogy szeretném ha szép kijelzője lenne, jó képeket csinálna és internetezésre is használnám. :)

Itt elég sok hozzáértő van ahogy olvasgattam nagyon megköszönném ha segitenétek!


2011. dec. 2. 00:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sony Ericsson Live, Motorola Defy +, Sony Ericsson Xperia mini pro, Sony Ericsson Xperia mini, Samsung Galaxy S Plus (ez 81000 a webshopban).
2011. dec. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Defy+, Desire S, vagy majd Huawei Honor, ha jön már végre.
2011. dec. 2. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A desire s az már 90k, még a 10%-os webshop kedvezménnyel is...
2011. dec. 2. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

@03:22

A ronda narancssárga 20 ezerrel olcsóbb.

2011. dec. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

Talán a Samsung tetszik a legjobban annyit még ki lehet adni egy telefonért.

Mondjuk amióta feltettem a kérdést azóta eléggé utánanéztem ezeknek a telefonoknak és ahogy szokott el is szaladt velem a ló.A Samsung Galaxy 2s nagyon tetszett gyönyörű telefon, illetve néztem még az új Iphone-t.Rossz érzés nem a legjobbak közül válogatni, még gondolkozok.

2011. dec. 4. 07:51
 6/13 anonim ***** válasza:
Az a Samsung pont nem jó telefon. Ha meg felsőkategória kell, nézd meg a Sensationt, ha papíron nem is, előben jobb az összes többinél.
2011. dec. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Oké köszi megnézem!
2011. dec. 5. 00:11
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
De jól megy egyeseknek, itt a falunkba meg éheznek az emberek. Ők azon gondolkodnak, hogy meg tudják e venni a kilós kenyeret... Inkább adományozd oda a szegényeknek azt a pénzt! L/27
2011. dec. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm megnéztem a Sensationt és tényleg szuper, árban jobb mint az emlitettek és még jobban is tetszik! :)))


Az utolsó emberke meg vicces, igy nem nagyon hat meg a faluja annak ellenére hogy én sem vagyok dús gazdag, hogy ide beböfög egy ilyet.(Azért mert telefont veszek gazdag vagyok?) Nem az én dolgom az adakozás, a segélyt meg nemrég osztották úgyhogy csend legyen!

2011. dec. 9. 02:14
 10/13 anonim ***** válasza:

"Azért mert telefont veszek gazdag vagyok?"


Nem, de én biztos nem vennék dominosan 60-80k-ért telót...

Előfizetéssel, kamatmentes részletre esetleg...

2011. dec. 9. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!