Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Akarok venni egy Seiko automat...

Akarok venni egy Seiko automata karórát. Mennyire megbízható? (többi lent)

Figyelt kérdés
Attól félek, hogy ha meg is lesz a folyamatos mozgás, ami kell ahhoz, hogy rendesen működjön, akkor is késni fog vagy siet. Vagy ezekre már nem jellemző?

2012. nov. 19. 18:10
 1/3 anonim válasza:
teljesen jól működik nekem... van mikor nem használom előveszem beállítom az időt felrázom felteszem és már teljesen jó is (nem is késik utána se se nem siet)
2012. nov. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is nagy vágyam volt egy ilyen óra, mert úgy gondoltam, hogy nosztalgikus ebben a digitális világban. Bár kissé vastag az automata mechanikája miatt, de amúgy tetszetős, meg az acélkék hátlapja is szimpi volt, így végül megvettem. Aztán nagyon gyorsan rájöttem, hogy naponta több másodpercet is siet (kb. félpercet!-ami egy átlagos casionál több hónap), és -hiába vittem akárhová- nem tudták pontosabbra belőni, vissza meg nem vették, úgyhogy most van egy klassz 30eFt-os órám a fióknak, és a mobilomon nézem az időt...

Az is a hátránya, hogy nem lehet felhúzni, hanem csak az automatikára van bízva a dolog, amivel kb. 1-2 napot tud max. kihúzni használat nélkül.

2012. nov. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Seiko Sports SNZG15K1

Ezt az órát akarom venni. Ezt sem lehet szerintetek kézzel felhúzni?

2012. nov. 19. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!