Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Automata mosógép, ami nem túl...

Automata mosógép, ami nem túl flancos, stabil és megbízható?

Figyelt kérdés
Olyan gépet szeretnék, amin van rövidebb és hosszabb program. Nem kell, hogy hatodik érzékes legyen, meg tudom tölteni mindig a dobot. Kevés program, víz- és energiatakarékos. No meg állja az idők próbáját. Inkább a fenntartása legyen olcsóbb, mint az ára. Túl sokat kérek?
2012. ápr. 10. 13:01
 1/5 opeles válasza:

Bosch, Siemens, Fagor. Ez 1 cég.

Electrolux, Zanussi, AEG ez is.

Indesit, Ariston szintén.

2012. ápr. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A miénk Whirpool 6. érzékes , energiaosztálya: A+++ tehát a legtakarékosabb.Van rajta sok program.A pólókhoz meg az egyebekhez a sima 1 órás napi töltet programot használjuk.De van rajta fél órás program is meg főzőmosó...stb minden egyéb.Vízfogyasztása is alacsony.Én elégedett vagyok vele , sok funkciót tud , kijelzi az időt hogy mennyi van hátra a mosásból.80.000 forint volt de nagyon megérte.
2012. ápr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem Indesit van, nagyon szeretem, strapabíró, van rajta minden amire szükség lehet.
2012. ápr. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Második hozzászólónak. Az én jelenlegi gépem is az, amiről Te írsz. Én már koránt sem voltam vele ennyire elégedett, most meg már meg sem indul.

Sokszor hagyott cseben, amikor kezdtem volna a mosást (hétvégén, amikor a gyerekek haza hozzák a heti szennyest, tehát nagyon kellett volna) egyszerüen a start gomb indítása után hibalámpa kezdett el villogni. Próbáltam többször indítani kisebb-nagyobb szünetekkel és egyszer csak elindult (de volt 4-5 nap is amíg nem). Volt, hogy hetente, volt hogy csak néhány havonta csinálta ezt velem. Nehéz egy ilyen hibához még szerelőt is hívni. Húsvét tiszteletére aztán végleg megadta magát. Kézzel kezdtem el mosni, amit feltétlenül szükséges volt, szerencsére centrifugám van. Korábban más okból volt már nála szerelő, ő nem nagyon dícsérte a márkát.

2012. ápr. 10. 13:34
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is whirlpool om van 3 éves sokat megy és semmi baja
2012. ápr. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!