Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Érdemes laptopot venni itthon,...

Érdemes laptopot venni itthon, ha Angliába kiköltözök hosszútávra? Vagy vegyem meg inkább ott?

Figyelt kérdés
Munkakereséshez gondolom kéne az internet. Meg a rokonokkal is kéne valahogy tartani a kapcsolatot. De lehet, hogy olcsóbban megúszom, ha meglátogatom rendszeresen az internetkávézót. Mit gondoltok?
2012. nov. 22. 09:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Érdemes, mert az lesz a legjobb barátod egy jó ideig...
2012. nov. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Ott vedd meg. Sokkal olcsóbb, mert nem teszik rá a magyar, 27%-os áfát.
2012. nov. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Vannak helyek, ahol lehet ingyen internetezni? Egyetem, köztér ilyesmi?
2012. nov. 22. 11:06
 4/12 anonim ***** válasza:
51%

"Vannak helyek, ahol lehet ingyen internetezni? Egyetem, köztér ilyesmi?"


Rengeteg helyen lehet, igen. A legtöbb kávézóban, pubban, gyorsétteremben, nagy plázákban van lehetőség. Azonban a kiadó szobák 99%-ban van internet, így nem kell menned sehova netezni. Olyan szobát ne vegyél ki ahol nincs internet! Legtöbbször magyarok által kínált lakásokban nincs internet, de ígéret az megvan rá.

2012. nov. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De gondolom kell hozzá saját laptop, igaz?
2012. nov. 22. 12:13
 6/12 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudom otthon mennyiért lehet laptopot venni, de itt 300 fonttól mennek.

Tudsz ingyenesen internetezni, mégpedig a könyvtárban. Iratkozz be a város helyi könyvtárába (ami ingyenes) és ott internetezhetsz. Van egy csomó számítógép, és nyugodtan lehet netezni. Mi is ott interneteztünk elég sokáig.

De ha nem jó a könyvtár, sok helyen vannak internet helyiségek. Ott fizetni kell, de nem vészes az ára. Pár font.

2012. nov. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kösz! Kb. ugyanaz az ára itt egyébként. Inkább kint veszem meg akkor.
2012. nov. 22. 12:46
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

"De gondolom kell hozzá saját laptop, igaz?"


Persze hogy kell hozzá, szerintem érdemes megvenni idekinn.

2012. nov. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%

Én írtam hogy 300 fontért már kapható.

Én nem értek a laptopokhoz de t vannak hogy milyet lehet kapni 300 font körül.. Aki ért hozzá az meg tudja mondani, hogy érdemes-e megvenni a legolcsóbbat.

[link]

[link]

2012. nov. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%

Itt is vannak nagyon jó laptopok.


[link]

2012. nov. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!