Kezdőoldal » Utazás » Európa » Sokan mennek ki Angliába...

Sokan mennek ki Angliába dolgozni? Mi lesz velünk akik itthon maradnak és próbálnak megélni itthon a saját országunkban?

Figyelt kérdés
2012. aug. 10. 09:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Több munkahely marad nekünk itthon.
2012. aug. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát több nem hinném, mert így is nő a munkanélküliség.. De a kérdés az az, hogy sokan mennek ki szerintetek?
2012. aug. 10. 11:48
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2012. aug. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenfelé mennek, nem csak Angliába.
2012. aug. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Többen. Úgy vettem érsze, majdnem a duplája 1-2 év alatt. Nem magyarországon lakom, csak ahogy itt körbenézek, elég szembetűnő a válltozás. Mellesleg pedig más országokból is vándorolnak országok között emberek, nem értem ez miért csak nekünk magyaroknak fáj...
2012. aug. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Utolsó! Miért te hol élsz? Hát azért, mert maradjanak csak itthon és küzdjenek az országért, én nem tudok kimenni..
2012. aug. 11. 22:15
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Aki nem akar küzdeni, az elmegy. Akinek ez nem tetszik, menjen el szintén. Ennyi.
2012. aug. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Elég nagy küzdelem azért egy idegen országban érvényesülni. Az meg már rég rossz ha ahhoz kell bátorság, hogy valaki otthon maradjon. Mindenesetre én Angliában lakok, valóban mintha több magyar szót hallanék az utcán az utóbbi időben, de inkább turistáknak tűnnek, nem munkakeresőknek. A British Museumot például könnyedén össze lehetne keverni a magyar követséggel, annyian vannak.
2012. aug. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42%

"Hát azért, mert maradjanak csak itthon és küzdjenek az országért"

Te most hülyéskedsz?!Küzdjön azért a szarfészekért az aki be van lőve!!!Egyszerűen hányok attól a szarkupactól!Semmibe veszik az embereket,mindenki lop,csal,hazudik...Ezek után van még aki szereti azt a keleti lepratanyát?!

2012. aug. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem azért mennek el külföldre dolgozni mert nem akarnak küzdeni,hanem azért mert itthon vagy nincs munkája vagy nagyon keveset keresne!
2012. aug. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!