Kezdőoldal » Utazás » Európa » Németországban és Ausztriában...

Németországban és Ausztriában vannak olyan hangulatos kisvárosok, mint itthon Szentendre?

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 11:37
 1/10 anonim válasza:
66%
Persze, szinte minden város olyan, sőt szebb, rendezettebb.
2012. aug. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Ha csak ide a határ mentére mész, már ott minden másabb, szebb, és nyugodtabb.
2012. aug. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
52%
Pont olyan hangulatú nincs, de sok hangulatos település van mind két országban, ha Ausztriában jársz én Hallstatt-ot mindenképp javaslom megtekintésre és ha már ott jársz a sóbányát és a jégbarlangot is.
2012. aug. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Hasonló hangulatos számtalan van! A közelben: Wiener Neustadt, Eisenstadt, a Wörthi-tónal és pl. folyók mentén több kisváros szenzációs. És tovább, egész északig, a tengerig (ott azért zordabbak, szeles) "bárhol" találsz...
2012. aug. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
47%
én Heppenheimben élek Németországban és nagyon imádom. csendes, nyugodt és nagyon kedvesek az emberek is. plusz rendezett és nagy a közbiztonság
2012. aug. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
47%
Ausztria tele van ilyen helyekkel, olyan mintha egy-egy városrészben megállt volna az idő! Mi Auszriában Heilingenblut-ban nyaraltuk, Németországban meg a Boden-tó környékén, mindkettőről csak jót tudok mondani.
2012. aug. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Unkas válasza:
47%
A legközelebbi A Fertő tó túlsó partján: RUST! Érdemes megnézni.
2012. aug. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Gumpoldskirchen pl kiköpött Szentendre.
2012. szept. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%
Én pl Grazot nagyon szeretem
2012. szept. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
47%
Vannak,bár szerintem azt a mediterrán hangulatot a kis sikátorokkal inkább olasz,vagy horvát kisvárosokban találod meg. Hogy szebbek lennének?Nézőpont,és pénz kérdése..Szentendre mindig is különleges művészváros volt,számomra egyedi..
2012. okt. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!