Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit kérjek Karácsonyra?

Mit kérjek Karácsonyra?

Figyelt kérdés

Ez így hülye kérdés hogy kérek, inkább úgy fogalmaznék hogy kérek is meg magamat is meglepem vele, valamint én fizetném a felét. Na de nem ez a lényeg.

Nem amatőr fotós vagyok, de azért profi sem. Elvégeztem egy fotótanfolyamot, stb.

Van egy Nikon D5100-es gépem alapobjektívvel és egy 55-300 mm-es objektívvel. Azon gondolkodom, hogy mivel bővítsem a kellékeimet. Egy vakuval (SB-700-asra gondoltam) vagy egy makró objektívvel?

Nektek melyik lenne a fontosabb?

Jah, am körülbelül 3x egy fél évben van műtermi és szabadtéri fotózásom, de amikor nincs mit csinálni, akkor természetképeket készítek és leginkább közeli képeket, ezért gondoltam a makró obit, de a vaku meg lehet hogy hasznosabb. Nem tudom eldönteni.


2012. nov. 25. 22:09
 1/1 anonim válasza:
Szerintem egy makró objektívet vegyél nagyon jó fotókat lehet vele csinálni!
2012. nov. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!