Mit kérjek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Valamilyen elektronikus eszközre gondoltam, mik a korszerű cikkek: tablet/ ps3/ ??Mit lenne érdemes kérni?(laptop-telefon nem)

Köszönöm.


2012. nov. 15. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát mi az, aminek örülnél? Mi az, amit megtehetnél egy eszköz segítségével, ami örömet okozna?

Ha ilyen nincs, akkor semmi értelme elektronikus eszközt kérned.

2012. nov. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én fantáziát kérnék a helyedben!
2012. nov. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elektronikus eszköz.. hát javaslom a vibrátort.

Beszarás mekkora problémád van, hozzám, ha a gyerekem oda jönne ilyennel, hogy "kérek egy tabletet karácsonyra" kiröhögném, mert alapból vetem volna neki, de így max egy csokit kap. Inkább hagyd had lepjenek meg valamivel, valami értelmessel, hátha tudnak valamit amitől az AGYAD fejlődik... laptop, telefon, ps3 ... elképesztően el lehetsz kényeztetve, remélem megbecsülöd a szüleid munkáját.

2012. nov. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Alabból vennél a gyerekednek tabletet?

Miről is beszélsz, ki van elkényesztetve?

Vibrátor helyett neked meg villamosszéket ajánlok.


Félre értettetek: nem az nálunk a helyzet, hogy mindenem megvan, egyszerűen nem vagyok tisztában a technikai készülékekkel, emiatt érdekel, hogy mit ajánlotok.


És majdnem 18 évesen nem fogom szüleimre bízni, hogy lepjenek meg.

2012. nov. 17. 11:39
 5/6 A kérdező kommentje:
Villamosszéket vedd úgy mintha nem írtam volna.
2012. nov. 17. 11:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi pedig nem vagyunk tisztában a te igényeiddel. És mivel nem is ismerünk, nehéz bármit is mondani. Hiába szeretnék én PS3-at és javasolnám azt is neked, ha mondjuk nem szeretsz játszani. Érted mi a probléma?
2012. nov. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!