Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit kérjek karácsonyra?

Mit kérjek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Mivel szeretem magamat beöltöztetni(pl:terminátor jelmez...) ezért kérnék folyékony gumit(Latex) és még egy speciális festékkészletet ezt 2 külön embertől aztán ugye lesz verseny a gimiben ahol pont be kell öltözni és a nyeremény értékes illetve a suliban egy kis hírnév is illetve jó kis kép készülhetne róla ezért jött aztán az-az ötlet hogy színes kontaktlencse.Más külföldieknél láttam hogy ez egy remek kiegészítő elem illetve nem olyan rossz. Egy "kémcuccot"is szeretnék mondjuk egy kamera tollat vagy órát de esetleg gombot ennek az-az oka hogy sokszor doloat elött megkérdezem hogy mit kell akkor melyik definíciót pl és mondják melyiket de aztán amikor kikapjuk látom 4-es 1 pont kellett volna vagy 2 és azért mert nem jüt írtam le illetve még azért is hiszen ha ez a cucc van akkor mindig lenne nálam egy pendrive ez számomra nagyon fontos! és bizonyíték gyüjtésre is jó meghát tök király lenne. Naggyálból ezeket kérném karácsonyra az egész családomtól(akiktől szoktam kapni ajándékot karira)és arra lennék kíváncsi hogy ti mit gondoltok ezekről a dolokról.


a hülyék kíméljenek!!!köszi :)



#smink #karácsony #kémtoll #folyékonygumi-latex
2012. nov. 26. 16:37
 1/3 anonim válasza:
Te hány éves vagy???
2012. nov. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
13
2012. nov. 27. 18:40
 3/3 A kérdező kommentje:
és fiú
2012. nov. 27. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!