Router-probléma?

Figyelt kérdés

Szép estét mindenkinek

Akadt egy kis problémám: a számítógépem nem akar csatlakozni az itthoni wifimhez. A csavar annyi, hogy más wifikkel nincs ilyen gondja, és hogy más eszközök vígan csatlakoznak az itthoni wifihez.

A gond egy másik laptopnál - egy új vaionál - is jelentkezett. Kb egy hete még mindkét gép vígan felment a netre.

Az én gépem szintén egy vaio (vpceh), win7et futtat. a net kábelről jön, egy modem egy asus rt-n13as routerbe fut, ahhoz kéne csatlakozni.

A problémamegoldás egy érdekességet dob ki:

"Előtársítás és társítás

Független hardverszállító kapcsolatbeállításai: Nem

Független hardverszállító biztonsági beállításai: Nem

A profil megfelel a hálózati követelményeknek: Sikeres művelet

Előzetes társítás állapota: Sikeres

Társítás állapota: Sikertelen 0x00038002

Társítás okkódja: 0x00000002 "

Ez a kód elvileg interferencia- problémára utal, de két másik számítógép és a mobilok mint írtam vígan fel tudnak menni a netre.

Azóta áll a probléma, hogy a router, és a modem ki lett 1-2 órára húzva az áramból. Rendesen visszadugtam mindent szép sorban, működik is minden mással.

Valami ötlet, hogy mit kéne csinálnom?

A válaszokat előre is köszönöm!

/megpróbáltam mind a gép wifijét, mind a routert és a modemet is újraindítani. a routert rebootoltam, új firmware a gyártó honlapján nem volt. Meg aztán eddig minden működött...//



2012. nov. 28. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg fixen beállítani a routert. HA ez se segít nézz más típusú készülék után :(
2012. nov. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Esetleg a routeren firmware csere?
2012. nov. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!