Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha ujaraírható dvd lemezt...

Ha ujaraírható dvd lemezt akarok venni akkor azza +RW vagya +R vagya +RDL? Milnyen árban vannak az uraírhatós lemezek a4.7 es éssa 8.5 ös? Ha Media Marban akarom megvenni ott fogok találni ujraírhatóst?

Figyelt kérdés
2012. dec. 2. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:

DVD-RW vagy DVD+RW, ha hibrid meghajtód van és kezeli mindkettöt. Ha nem akkor azt amelyiket kezeli.

Ha sokat vennél jobban jársz ha rendelsz neten vagy piacon veszed.

Újrairható dual layer lemezről nem tudok.

2012. dec. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkorta +R éssa RDL DVD lemezek egyáltalán nem ujraírhatók csaka +RW ?A DVD írom meg Dupla rétegü írja a 4.7 est mega 8.5 kapacitásuakatis de most leginkább xbox360 játékok írására használnáma ujraírható lemezet mert vettemár +RDL est és arra rosszul írtam ki és kárba ment azza 700+5 ft dea ujra írhatósnál akkor ha rosszul írom ki letudom törölni és ujra írni?
2012. dec. 2. 19:25
 3/3 anonim ***** válasza:

RW az a jelölés ami téged érdekel (ReWritable)a DL=Dual Layert takar, nincs köze az újrairáshoz.

Nem vagyok egy Xboxal suttogó, de xboxhoz úgy tudom feleslegesen veszel újrairható lemezt, direkt nem támogatja, ugyanis a original gémek nem újrairható lemezen kerülnek forgalomba.

2012. dec. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!