Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha wifit akarok a lakásban...

Ha wifit akarok a lakásban akkor csak egy Routert kell hozzá vennem és arra rákötöm a netet és megvan? Kész a net?

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Net előfizetés azért nem fog ártani a router mellé. ;-)
2012. okt. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Te buta az van csak kellene még valami más elektronikai eszköz hozzá?
2012. okt. 26. 22:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, de ez függ a szolgáltatódtól is. Ha fix IP címed vagy felhasználónév/jelszó-t igénylő interneted van, akkor azt be kell állítani, hogy a router fel tudjon csatlakozni. Továbbá én levédeném jelszóval a hálózatot, ha csak nem akarsz a fél szomszédságnak ingyen netezési lehetőséget biztosítani.
2012. okt. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. okt. 26. 23:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Más elektronikai eszköz nem szükséged, de nem árt megkérned egy hozzáértőt, vagy szert tenned némi háttérismeretre, hogy be is tudd állítani tisztességesen, mert különben nem fog menni. A routert beállítani jóval több, mint megtalálni a megfelelő lyukat a fenekén...
2012. okt. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
22:55 vagyok. Azt elfelejtettem megírni, hogy vannak olyan szolgáltatók is, ahol MAC cím függő az internetkapcsolat, azaz a hardver alapján azonosítanak be. A routerek ezt képesek lemásolni, de ha mégse akarna működni, akkor meg kell adnod a szolgáltatódnak a routered MAC címét.
2012. okt. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!