Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi okozhatja? (Street fighter...

Wowxoki kérdése:

Mi okozhatja? (Street fighter 4, Games for windows live probléma, fontos! Egyéb leirás lent. )

Figyelt kérdés
Ujrainstaláltam a gépemet(már többször és csak most jelentkezik ez a probléma) felraktam a játékokat, köztük a Street fighter 4 et, ami természetesen felrakta a games for windows live ot, elinditottam a játékot, csináltam offline profilt... jo elmentett mindent, kiléptem. Később ujrta játszani akartam erre nem jött ki hogy press home to access ... stb stb, olyan mintha nem is lett volna fenn a windows live... Ha ujrarakom a játékot akkor jó addig még ujra nem inditom a játékot :S
2011. jún. 26. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:
bocs h nem tok választ adni de azt akarom kérdeni h offline accountot hogy hozhatok létre?mert nekem is kéne ehhez a játékhoz.
2011. jún. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem nehéz csak amikor inditod a játékot és ha megjelenik nem ugymint nekem ha megnyomod a home -t akkor csak create new account, és amikor felakar menni az internetre akkor lépj vissza és megjelenik az, hogy create local account amikor letekered a csúszkát, de eza videó megmutatja elég szépen: http://www.youtube.com/watch?v=ulVRWweWbp0
2011. jún. 27. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!