Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nincs valami alvás ellen?

Nincs valami alvás ellen?

Figyelt kérdés
Van valami olyan ébresztő óra ami elég hangos ,hogy felkeltsen ,de csak engem nem akarom az egész várost felébreszteni ,de nem olyan állat cucc ,hogy gurul meg ugrál stb.

2012. dec. 10. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Pl. állítsd be a hifidet, hogy xy-kor kapcsolja be a rádiót, vagy indítsa el a behelyezett CD-t. Én meguntam egyszer, hogy nem kelek fel az ébresztőórámra. Hát először egy légkürtöt kötöttem rá, ami nagyon durva volt, szóval most két darab bontott duda van egy ellenálássa l, hogy ne legyen olyan rohadt hangos. Egy kulcs van az éjjeliszekrényemen
2012. dec. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
(folytatom) ,ami az èbresztőt kapcsolja le, csak azzal tudod kikapcsolni..:D Addig riaszt, amíg oda nem mész és el nem fordítod a kulcsot. Másfél éve nem aludtam el..:)
2012. dec. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jó ötlet de nekem valami kisebb kéne. :DD
2012. dec. 11. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!