Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » HELP! Szem alatti ráncok ellen?

HELP! Szem alatti ráncok ellen?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és a szemem alatt észrevettem kisebb ráncokat:S a bal szememnél kevesebb van mint a jobb szememnél(a jobbnál 2 van és itt nem arra a ráncra gondolok ami mindenkinek van hanem az alatt jelent meg). A szemem körül a bőr vékonyabb és puhább mint az arcom többi részén. Attól is lehet ha pl. sokat számítógépezek? Vagy mivel hason alszom így az arcom jobban nyomódik a párnához? mert észrevettem, hogy reggel jobban lehet látni aztán enyhül. Mit tegyek ellenük? Igyak sok folyadékot? Kenjem valamivel? Mivel tudom megelőzni, hogy több alakuljon ki? Hunyorgás is árt?(régen sokat hunyorogtam) Arcpakolások?

2012. nov. 5. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:

aludj sokat

igyál sok folyadékot,

rózsavizes borogatás

2012. nov. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
15 évesen az nem ránc, csak olyan alakú a szemed hogy vannak természetes barázdák.
2012. nov. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kis szarkalábak,én szemkrémet ajánlok,hidratálni kell,mert itt nagyon érzékeny a bőr és faggyúmirigy sincs ami védené.
2012. nov. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hidratálni tudod a szemkörnyéki bőrödet, hogy ne ráncosodjon hamar. Vannak nagyon jó szemkrémek erre a célra, ha szeretnéd, szerintem tudok segíteni.
2012. nov. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. utolso jo lenne:)
2012. nov. 6. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!