Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » USB-n keresztül lassabban...

USB-n keresztül lassabban töltődnek fel a készülékek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt telefonra, tabletre, bármire - ami USB-n keresztül is tölthető. (Számítógépről vagy külső aksiról)
2012. dec. 19. 11:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha az eszköz támogatja a nagyobb áramfelvételt, akkor nem lassabb.
2012. dec. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Hát nem hinném!


Persze elsősorban a tölteni kívánt készüléktől függ. Van benne egy töltésvezérlő áramkör. Akármekkora áramot az sem enged meg.


Nézd meg ezt: [link]

2012. dec. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Akkor majd letesztelem. :) Egyébként nem vagyok nagy szakértője a témának, ezért kérdeztem. Akarok venni külső aksit, ami 1000mAh-val tölt. De feltételezem, a 2.0-s USB úgysem venne fel annyi áramot.
2012. dec. 19. 13:58
 4/16 Golan Trevize ***** válasza:
2.0-s szabvány elvileg 500mA-t bír.
2012. dec. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Sejtettem. Akkor kell egy olyan vezeték, aminek az egyik fele USB, a másikat meg be tudom dugni a hálózati töltő helyére. Csak nem tudom létezik-e ilyen. :) (Tablet)
2012. dec. 19. 14:27
 6/16 Golan Trevize ***** válasza:

Tabletekhez konkrétan ilyet adnak gyárilag.

USB kábel + USB power brick

2012. dec. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát nekem van hozzá egy USB kábelem (micro USB-s), egy OTG kábel - ha rá akarok dugni valamit, illetve külön egy hálózati töltő. A hálózati töltő pedig olyan mint a régi Nokiás, csak vékonyba. (Lehet ez a vékony Nokiás töltő, ezekhez nem értek sajnos, nem tudom a nevét) Az biztos hogy a vastag Nokia töltő (autósból) nem megy bele. :D De vettem hozzá. :D
2012. dec. 19. 14:43
 8/16 Golan Trevize ***** válasza:

Milyen vackot sóztak rád?


Minden normális tabletet USB kábel + USB power brick kombinációval adnak.

2012. dec. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát az enyém sajnos nem olyan. :(
2012. dec. 19. 14:52
 10/16 anonim ***** válasza:

"ami 1000mAh-val tölt"


Valamit elnéztél, ennyivel biztos nem tölt, mert ez kapacitás mértékegység...

2012. dec. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!