Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik, vagy...

Szerintetek létezik, vagy valós dolog az evp jelenség? Az amikor a holtak az elektromos készülékek fehér zaján keresztül próbálnak hanggal kommunikálni.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 27. 13:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Idióta.
2010. ápr. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Nem tudom h létezhet-e ilyen.Miért kell egyből idiótázni???
2010. ápr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nos, éppenséggel elképzelhető, hogy a tudat afféle egyelőre még ismeretlen, rendezett energiaformációként túlélheti a test halálát, elvégre az agyunk is elektromos impulzusokkal működik. Ebben az esetben az is elképzelhető, hogy más elektromos berendezésekkel is kölcsönhatásba tud lépni, és tud valamiféle nyomot hagyni rajtuk/bennük, amit így mi is érzékelhetünk, hallhatunk.


Ez azonban, hangsúlyozom, egy meglehetősen vad spekuláció, és kéretik ennek megfelelően is kezelni. Ha tudományosan is lehetne igazolni, az már egészen más kérdés lenne, de tudtommal erre még eddig nem került sor.

2010. ápr. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Lehet hogy éppen te vagy egy nagy idióta-.- ----
2010. ápr. 27. 15:10
 5/12 anonim ***** válasza:

A tudományban valami létét kell bizonyítani, tehát amíg ezt senki nem teszi meg, mindaddig nem létezik.

Mielőtt mondaná valaki, hogy rengeteg ember méreget ilyesmit, hangsúlyoznám, hogy egy olyan mérés sem volt, ahol tudományosan hiteles mérés történt. Nem volt ugyanis kontrol mérés! Márpedig elég nehéz valamit paranormálisnak titulálni, ha elve nem tudjuk mi a nomrális az adott esetben...

2010. ápr. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A fehér zajnak a teljes vizsgált frekvenciatartományban (emberi érzékelő esetén 20Hz – 20 kHz) a hangnyomásszintje állandó, ezért semmilyen üzenetet nem tartalmazhat. Ha mégis üzenetet vélsz benne felfedezni, akkor az csak az érzékeid játéka, hallási pareidolia.
2010. ápr. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%

"A tudományban valami létét kell bizonyítani, tehát amíg ezt senki nem teszi meg, mindaddig nem létezik. "


Hát velem életem során már rengeteg tudományosan nem bizonyított dolog történt. Úgyhogy attól még létezik, hogy túl hülye a tudomány a bizonyításához.

2010. ápr. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Hát velem is történt már pár tudományosan megmagyarázhatatlan dolog.Attól h valamit nem tudunk bizonyítani még nem biztos h nem létezik.Ez csak az én szerény kis véleményem.
2010. ápr. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Keress rá a google-ban arra, hogy intercarrier oldalsáv.

Ezután rá fogsz jönni, hogy ez a fehérzajon keresztüli hang dolog, a jellemzően nagyon buta amerikaiaknak kitalált ostobaság.

2010. ápr. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
szerintem van ojan hogy evp. tapasztaltam is nem is örültem neki. egyszer a házban kamereztam felüjitás után(meg elöt is csak hogy mijen nagy a külömbség :D ) és elmentem wc re de nem kapcsoltam ki csak letetem a konyha asztal ra a kamerát. a konyha melet van a wc. végesztem fojtatam de nem volt othon senki. amior kész let a gépre feltetem és akkor vetem észre. elöször ki akartam vágni. ki is vágtam de akkor vetem észre valami sistergést. és megkérdesztem bátyám hogy ez mi. és ö tudot az evp röl régota. neki volt progija hozá meg minden és meg néztük nem értetük hogy mit mond csak valami haladzsát. ijesztő!
2010. aug. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!