Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » TP-LINK TL-WR841N típusú wifi...

TP-LINK TL-WR841N típusú wifi router internetkapcsolati problémák, ADSL modemen keresztül! Nincs internet! Miért?

Figyelt kérdés

Vettem (a címben látható típusú)TP-LINK wifi router-t.

Rákötöttem a modemet(D-Link) a router-re és a router-t a gépre,majd a mellékelt CD-vel konfiguráltam! Minden jól ment, egészen a PPOE beállításig! Megadtam az Username-t és a Password-ot, de nem sikerült csatlakoznia az internetre!

Mindent újra és újra átnéztem,de nem találtam hibát! Mi lehet a probléma?



2012. dec. 29. 13:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Valószínűleg mindent jól csináltál, nekem dlinkem van meg kellet adnom vagy 10x az internetes felhasználónevemet meg a jelszót mire elfogadta a router. Próbáld meg párszor, ha nem fogadja el akkor nincs ötletem.
2012. dec. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
húzd ki a modemet pár mp-re
2012. dec. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 P.O.C. ***** válasza:

Talán nem jól adtad meg az ADSL Username-t és a Password-ot.

Ez a program megjeleníti azt amit a számítógépen is használsz: [link]


Amúgy a "telepítő CD" -t nem árt elfelejteni, ugysemn telepíteni semmit hiszen egy routert nem kell telepíteni.

A Webes beállítófelületet használd a konfigurálásra.

Bővebben:

[link]

2012. dec. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszi a válaszokat és a tippeket, de egyik sem vált be! Gyanítom, hogy sajnos a routerrel van a baj :( !

Habár egyszer elindult a net,de másnapra már megint nem ment! Van egy kis plusz infó, amit a System Log-ban találtam:


[INFO] Connecting for PADO packets...

[ERROR] Connecting for PADO packets FAILED!

2012. dec. 31. 16:50
 5/22 Nadetényleg ***** válasza:
Próbálkozz meg egy resettel és kezdd újra a konfigot.
2013. jan. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Szelecki Máté válasza:
Nekem is ugyan ez a problémám mint OK112-nek. Valamiért nem akar csatlakozni routeren keresztül az internethez a gép. Én is végig nyomkodtam a CD-n lévő EasySetup-os valamit de az utolsó fázisban valamiért azt írja hogy nem érzékeli a netet. Aztán átmentem a router webes felületére de ott sem sikerült működésre bírnom. Olvasgattam pár fórumot végig csináltam az ott leírtakat de az sem segített( MAC cím klónozás, dinamikus ip nél a reNew opció, Firmware update). t-home tól kapom az internetet nem tudom fontos-e??? A net működik mert megnéztem egy másik routerel és azzal megy minden simán 1.re. REmélem van valakinek ötlete a problémánkra!
2013. jan. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Nadetenyleg! Neked azt válaszolom,hogy már 100000000000* reseteltem és újracongigoltam


Mate! Nekem van garancia a Wifire tehát kicseréltetem és ha azután se működik, akkor sz*rok rá, de kihívom a szerelőket!! xD

2013. jan. 4. 18:14
 8/22 Szelecki Máté válasza:

OK112!

Erre is van garancia. Még 5 év mert tegnap bontottam ki a dobozából. Majd kérlek írj hogy mi lett a garanciáztatás után mert ha az megoldotta nálad a problémát akkor valószínűleg nálam is megfogja oldani.

2013. jan. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Na ezt nézzétek!


Kijött a szerelő és nem a router a rossz, hanem a modem!


Tehát akinek egy ősrégi D-Link-es modeme van, annak azé nem megy!

2013. jan. 9. 17:53
 10/22 Szelecki Máté válasza:
Pont most akartam én is írni ugyan ezt. Ma volt kint nálam a t-homeos hibaelhárító egyik embere és kicserélte egy ugyan DSL-360R típusú modemre csak egy újabb verzióra(ez már fekete)a modememet és ezzel nekem is egy csapásra megoldódott a probléma. :)
2013. jan. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!