Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » TP-LINK TL-WR841N típusú wifi...

TP-LINK TL-WR841N típusú wifi router internetkapcsolati problémák, ADSL modemen keresztül! Nincs internet! Miért?

Figyelt kérdés

Vettem (a címben látható típusú)TP-LINK wifi router-t.

Rákötöttem a modemet(D-Link) a router-re és a router-t a gépre,majd a mellékelt CD-vel konfiguráltam! Minden jól ment, egészen a PPOE beállításig! Megadtam az Username-t és a Password-ot, de nem sikerült csatlakoznia az internetre!

Mindent újra és újra átnéztem,de nem találtam hibát! Mi lehet a probléma?



2012. dec. 29. 13:08
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

Semmi gond sincsen, én is belefutottam pont ebbe:


Adsl modem D-link B3-as tipusú, wifi TP-LINK wr...legócsóbb, problem coneccting 5 órán keresztül de nincs kapcs, laptoppal wifi nélkül meg igen...nos a megoldás:


Wifi 192.168.1.1 vagy akármi belépsz keres olyat hogy system ott security kapcsolj mindent disabledra és olé müködik minden, azt nem árulom el mi miatt próbálkozzatok csak...

2014. márc. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

sziasztok !

a válaszokban írtakat mind követtem, mégsem működik a dolog :S egyéb ötlet mit kell csinálni? :D

2014. máj. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!