Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Word-be írtam egy hosszú...

Word-be írtam egy hosszú szöveget, de bekezdés helyett 3 szóközzel indítottam. Ki lehet javítani egyszerűen és gyorsan, vagy csak úgy, ha egyesével minden bekezdés előtt kitörlöm a három szóközt és átállítok valamit? Pontosan hogy kell megoldani?

Figyelt kérdés
Balra zártba írtam sorkizárt helyett, utólag állítottam át sorkizártra, de sift enterrel léptem mindig a következő sorba, így egyesével kell ismét kitörölnöm? Visszamennem a bekezdéshez, törölni egy szóközt majd újra enterrel lemenni?

2012. dec. 29. 17:33
 1/2 anonim válasza:

Mivan?


Ha azt akarod, hogy a bekezdések első sora beljebb legyen mint a bekezdés további részei, akkor a Bekezdések menüben kell a Behúzást menüpontnál beírnod egy tetszőleges értéket. Ha kifele akarod húzni az első sort, akkor jobbra, és pipáld ki mellette azt, hogy "Első sor".

Amúgy Ctrl+F, és rákeresel három szóközre, és minden előfordulásánál Delete-t nyomsz. Shift+Enter akkor kell, ha következő sorba akarsz írni de nem akarod megtörni a bekezdést, vagyis új bekezdést kezdeni.

2012. dec. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Később még jól jöhet, ha elmerülsz a Word cserebere képességeiben, mert nagyon sokoldalú a cucc.

Szerkesztés > Csere

Egyebek, Speciális: itt a nem nyomtatandó írásjeleket is lehet orrba-szájba cserélni másra.

Pl. 3 szóközt egy tabulátorra vagy enterre vagy shift enterre, stb. Ahogy a shift entereket is enterekre.

És lezavar egy könyvet pár sec alatt :)

Ajánlom még azt is hogy beírsz valamit a "keresett szöveghez" és alatta üresen hagyod. Így a keresett szöveget semmire cseréli, vagyis minden előfordulást töröl.

2012. dec. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!