Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Full HD,102 cm-es tévén...

Full HD,102 cm-es tévén melyik szolgáltató adásai nyújtják a legtisztább képet? Jelenleg analóg UPC van.

Figyelt kérdés
Jelenleg még analóg UPC adások vannak, ami full HD, 102 centis tévén jelenik meg. Ez egyáltalán nem ad éles képet egyik adás esetén sem. Csak akkor lesz éles a kép, ha HD adást nézek rajta, vagy akkor is, ha pl. a UPC digital bronze csomagra fizetek elő? Ez is előre lépés az analóghoz képest, de a gyakorlatban szebb képet is ad? Vagy akkor inkább már a MINDIG TV szolgáltatása szebb képet nyújt? Vagy Digi TV stb. Melyik lenne a legjobb választás?

2012. dec. 30. 00:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kéne egy UPC médiabox!
2012. dec. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam, hogy a Digital Bronze csomaghoz azt adnak. Az mennyivel szebb képet eredményez majd?
2012. dec. 30. 00:20
 3/14 anonim ***** válasza:

Mindenképpen fizess elő digitális szolgáltatásra. Ha van rá pénzed, akkor megéri előfizetni a HD csomagokra is, de a digitális adás is már nagy előrelépés lesz az analóg kábeltévéhez képest.


Nem minden esetben szükséges set-top box, az én szolgáltatóm ad az annak fogadására alkalmas tévékhez CI modult és előfizetői kártyát is. Így egy energiafaló készülékkel és távirányítóval van kevesebb.

2012. dec. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A UPC ad kártyát set top box nélkül? A dobozzal az a gond, hogy fixen vannak belőve rajta a program helyek, nem lehet azokat rendezgetni. A TV-n meg meg van szokva, mi melyik helyen van...
2012. dec. 30. 00:27
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a UPC-nél csak BOXal lehet,de azért érdemes érdeklődni náluk :)
2012. dec. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nálunk 2 mediabox szolgál, egy analóg a fiam szobájában (hamarosan digitális lesz az is, mivel kap egy új tévét) egy digitális pedig a nappaliban. A kép szép, és sok hasznos funkció és csatorna van, de van amikor lefagy, hülyeségeket csinál, nem reagál semmire sem a box, néha az őrületbe kerget. Ez mindkettőnél előfordult már nem egyszer. Nálunk a legnagyobb csomag van egy HBO Max Pack-al megfejelve, mindkét box-on (a többi tévén elég az alap csatornakiosztás, amihez nem kell Mediabox). OFF: Nagyon nagyot csalódtam az HBO-ban. Régen annyit néztük, hogy már beégett a képe az ősrégi plazmába, még tizenéve. Egyszerűen nem lehetett elmenni a tv elől, annyira jó filmek voltak. Most, fél éve, amióta előfizettem rá újra, egy normális műsort nem láttam sajnos.:( De ez nem a szolgáltató hibája. Bármi kérdésed van, írj, megpróbálok segíteni!:)
2012. dec. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6. válaszadó vagyok. Szerintem nézz körül még a T-Home-nál. Mi is már gondolkoztunk a váltáson, mivel T-s rokonoktól több dicséretet és kevesebb panaszt hallok, mint a UPC-seknél, majd meglátjuk.:) A DIGI-nél nemrég szűnt meg a Discovery és egy-két társcsatornája. Elég sok embernek hiányzik a családból és a barátok közül is.
2012. dec. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Amíg van kábeltévéd addig ne mindigtévézz.

A DIGI jó.

2012. dec. 30. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A digi sosem volt jó. Analóg adások még jó hogy nem mutatnak jól hd-s tvn. Minimum digital bronzra kell előfizetni mediacard HDval mert gondolom tudja fogadni a tvd a kártyát.
2012. dec. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ki mondta hogy analógba nézze?

Alapból nézheti a digitális adásokat minden extra nélkül.

2012. dec. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!