Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Full HD,102 cm-es tévén...

Full HD,102 cm-es tévén melyik szolgáltató adásai nyújtják a legtisztább képet? Jelenleg analóg UPC van.

Figyelt kérdés
Jelenleg még analóg UPC adások vannak, ami full HD, 102 centis tévén jelenik meg. Ez egyáltalán nem ad éles képet egyik adás esetén sem. Csak akkor lesz éles a kép, ha HD adást nézek rajta, vagy akkor is, ha pl. a UPC digital bronze csomagra fizetek elő? Ez is előre lépés az analóghoz képest, de a gyakorlatban szebb képet is ad? Vagy akkor inkább már a MINDIG TV szolgáltatása szebb képet nyújt? Vagy Digi TV stb. Melyik lenne a legjobb választás?

2012. dec. 30. 00:05
1 2
 11/14 belapus ***** válasza:

A UPC-nél használhatsz csak mediacardot is,


[link]


de amikor én érdeklődtem, a válaszokból azt szűrtem le, hogy azzal is kötöttek a csatornahelyek.

HD csomagra + 1000 Ft. az előfizetési díj, és ezért 18+2 csatornát kapsz.A +2 csak HBO és/vagy Filmbox előfizetéssel lehetséges.

2012. dec. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Dehogy kötöttek. Oda rakod a tvdben ahova akarod.
2012. dec. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Csete Tamás ***** válasza:
Ha a TV támogatja a Digitális csatornákat, akkor igen. Analógon nem. Próbáld meg a számítógépeden a TV Tuner-t ha van. Mert a számítógép fogja vinni az Analóg HD-t is. De a legjobb a gépen, nem is kell Smart TV, fel is veheted az adásokat. És én azt ajánlom, ha a gépen van a TV, mert fel is tudnál venni pl.: filmeket, sportokat, hírekeket stb. Ha nem megy akkor beszéljen Televíziós Szolgáltatójánál (az UPC-nál).
2012. dec. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek! Akkor UPC lesz digital bronze előfizetéssel.


Médiakártyát hogy tud fogadni? Milyen elnevezésű slotnak kell lennie?

2012. dec. 31. 09:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!