Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen cigit ajánlotok egy...

Milyen cigit ajánlotok egy alkalmi dohányosnak?

Figyelt kérdés

tegnap anyámnál voltam és ő piros golden gate-et szív és kértem egy szálat...beleszívtam letüdőztem és szószerint 4kézlábra borultam :// marha erős volt há nekem ilyen azért nem kell :DD mit ajánlotok egy alkalmi dohányosnak?

22/f



2012. szept. 15. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkább ne legyél alkalmi dohányos se, és akkor büszke lehetsz magadra :D
2012. szept. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én alkalmi dohányos vagyok, és pipázni szeretek. Ha érdekel a pipa, akkor érdemes lenne kipróbálnod. Nagyon jó minőségű dohányokat lehet kapni, és belelátsz egy teljesen más szemléletmódba a dohányzást illetően.
2012. szept. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Alkalmi dohányos vagyok, így a leggyengébb Pall Mallt szívom, amiben minden kb 0,1 körül van. Fehér vagy ezüst Pall mall néven fut.
2012. szept. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
olcsót, mert az alkalmi dohányzás egy ideiglenes állapot, és ha majd napi 1doboz kell, ne legyen szokatlan a legolcsóbb cigi íze:)
2012. szept. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
És meddig tart ez az ideiglenes állapot? Mert én már 7 éve várom.
2012. szept. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 BubisBublek860 válasza:
Kék multi
2012. szept. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
7éve vagy alkalmi dohányos? milyen gyakran cigizel?
2012. szept. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem sűrűn. Átlagosan havonta 3-4 szál, van hogy több hónapig nem is szívok. Olyasmi ez nálam mint egy szelet csoki, néha megkívánom és jól esik.
2012. szept. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha olyan nagyon keveset szívsz, a narancs Pall Mall nagyon kedvelt, én is azt szívtam sokáig, és finom, közepesen erős. Mégsem hegyi levegő ízű, mint a fehér Pall mallnak amit szinte felesleges megvenni mert nikotin gyakorlatilag szinte semmi sincs benne, és így nulla íze van.


Én a fehér vagy arany Marlborot is ajánlom, jó minőség, nagyon finom ízű, és ha ilyen ritkán szívsz, még nem is drága (bár kicsit erősebbek...)

2012. szept. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!